Reklama

Klaudia El Dursi

Piękna modelka i prezenterka telewizyjna o egzotycznej urodzie – oto Klaudia El Dursi! Kim jest, skąd pochodzi i jak potoczyła się jej kariera? 
Klaudia El Dursi - najważniejsze informacje
Klaudia El Dursi /Artur Zawadzki/REPORTER /Reporter

Klaudia El Dursi - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  28.02.1989

 • Miejsce urodzenia:

  Bydgoszcz

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Jacek Leszczyński
 • Zawód:

  celebryta/ka

 • Produkcje:

Piękna modelka i prezenterka telewizyjna o egzotycznej urodzie – oto Klaudia El Dursi! Kim jest, skąd pochodzi i jak potoczyła się jej kariera? 

Klaudia El Dursi - dzieciństwo, rodzice, pochodzenie 

Klaudia El Dursi urodziła się 28 lutego 1989 r. w Bydgoszczy. Oryginalny typ urody odziedziczyła po ojcu. Tato Klaudi El Dursi jest z pochodzenia jest Libijczykiem. Rodzicom dziewczyny nie udało się stworzyć szczęśliwego związku – na drodze stanęły im ogromne różnice kulturowe.

Jak wyznała El Dursi, jej ojciec porwał jej starszą siostrę i zabrał ze sobą do Libii, gdy matka była w ciąży z Klaudią. Na szczęście kobiecie udało się odzyskać dziewczynkę. Po kilkunastu latach oznajmił obu córkom, że znalazł im libijskich mężów i zamierza je sprzedać. Od tej pory dziewczyna nie kontaktuje się z rodzicem. Ojciec i matka Klaudii El Dursi rozwiedli się, gdy dziewczynka miała 6 lat. 

Rodzina, dzieci i związki Klaudii El Dursi 

Gdy zaczynała karierę i pojawiała się na imprezach branżowych jako modelka, Klaudię El Dursi łączono w plotkach z Rafałem Mroczkiem oraz Kubą Wojewódzkim. Gwiazda jednak nigdy nie odniosła się do tych informacji. Jest mamą dwóch synów – Dawida (ur. 2009) i Jana (ur. 2014).

Starszy syn Klaudii El Dursi jest owocem jej poprzedniego związku. Chociaż tuż po jego narodzinach modelka zdecydowała się na rozstanie z ojcem chłopca, to pozostaje z nim w bardzo dobrych stosunkach. Zresztą bardzo często spotyka się z nim i jego kolejną partnerką. Z kolei Jan jest synem aktualnego partnera Klaudii El Dursi – Jacka Leszczyńskiego, który jest prezesem firmy transportowej.

Początek kariery 

Klaudia El Dursi próbowała zrobić profesjonalną karierę w modelingu, ale ze względu na ciążę i narodziny starszego syna musiała zmienić priorytety i zbudować nowy plan na przyszłość. Początkowo postawiała na aktorstwo.

W 2009 r. zaliczyła epizod w „BrzydUli”, w 2010 r. udało jej się wystąpić w małej roli w filmie „Chrzest”, a rok później zagrała w komedii „Jak się pozbyć cellulitu” oraz w serialu „Prosto w serce”. W tym okresie Klaudia El Dursi zaliczyła też kilka sesji w zagranicznych edycjach Playboya. Była również „wodzianką” u Kuby Wojewódzkiego.

Zdobycie popularności 

Polacy szerzej usłyszeli o Klaudii El Dursi, gdy przystąpiła do castingu w programie „Top Model”. Oszałamiająca uroda, wyrzeźbione ciało i świetna prezencja powaliły jury na kolana, a El Dursi otrzymała pierwszy w historii programu Złoty Bilet (gwarantujący jej miejsce w finałowej grupie z pominięciem etapu eliminacji).

Widzowie z zapartym tchem śledzili jej postępy w programie oraz głośny konflikt z jedną z uczestniczek, Kingą. Niektóre decyzje i słowa modelki nie spotkały się z uznaniem publiczności, ale ostatecznie El Dursi zajęła piąte miejsce w 8. edycji show.

Klaudia El Dursi w "Top Model" i "Hotel Paradise" 

Popularność, jaką przyniosło jej „Top Model”, pozwoliła El Dursi rozwinąć karierę w show-biznesie. W 2020 r. została prowadzącą programu „Hotel Paradise” i regularnie pojawia się na imprezach branżowych. 

Klaudia El Dursi na Instagramie

Jest także bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się kadrami z pracy i życia prywatnego. Znaleźć tam można nawet wyjątkowo intymne zdjęcia.

Klaudia El Dursi - Wiadomości

Klaudia El Dursi - Wideo