Reklama
Reklama

Klaudia El Dursi pozuje nago w zaawansowanej ciąży. Spełni swoje marzenie o trzecim dziecku?

Klaudia El Dursi (33 l.) to szczęśliwa mama dwójki dzieci. Nikt nie spodziewał się, że prowadząca program "Hotel Paradise" może jeszcze zechcieć powiększyć rodzinę. Na jej profilu w mediach społecznościowych niespodziewanie ukazała się seria ciążowych zdjęć. Czy to oznacza, że gwiazda znów zostanie mamą?

Klaudia El Dursi: macierzyństwo

Klaudia El Dursi to jedna z nielicznych gwiazd, która swoją przygodę z rodzicielstwem rozpoczęła bardzo wcześnie. Wbrew panującemu trendowi na późne macierzyństwo, gwiazda po raz pierwszy została mamą jeszcze przed ukończeniem 20 roku życia. Klaudia El Dursi nie ukrywała, że pierwsza ciąża bardzo ją zaskoczyła. Wkrótce po narodzinach syna Dawida modelka rozstała się z jego ojcem. Odtąd gwiazda musiała samotnie stawiać czoła wyzwaniom, jakie stawiało przed nią macierzyństwo.

Reklama

Później w życiu Klaudii El Dursi nastąpiła stabilizacja. Gospodyni "Hotelu Paradise" związała się z Jackiem Leszczyńskim i w 2014 roku para doczekała się wspólnego dziecka. Na świat przyszedł ich syn, Jaś. Obecnie cała rodzina mieszka w Bydgoszczy. Klaudia El Dursi w jednym z ostatnich wywiadów dla "Plejady" wyznała, że chciałaby jeszcze raz zostać mamą. Tym razem gwieździe marzy się córeczka. Wygląda na to, że plany prezenterki związane z trzecim dzieckiem są coraz bliższe realizacji, bowiem na jej instagramowym profilu ukazała się cała seria ciążowych zdjęć. Czy to już pora, aby składać gratulacje?

Klaudia El Dursi zapozowała w zaawansowanej ciąży

Wczoraj wieczorem na profilu Klaudii El Dursi w mediach społecznościowych ukazała się seria zdjęć przedstawiających ciężarną celebrytkę. Na fotografiach możemy zobaczyć, jak gospodyni "Hotelu Paradise" w zaawansowanej ciąży pozuje w stroju Ewy.

Z opisu zdjęcia można wywnioskować, że opublikowane zdjęcia pochodzą z rodzinnego archiwum i zostały wykonane wiele lat temu. Najpierw celebrytka zamieściła pod postem datę 10.10.2009, jednak szybko ją poprawiła. Wyjaśniła, że doszło do pomyłki, ponieważ w pierwszej ciąży wyglądała zupełnie inaczej i była "pyzatą dziewczynką w loczkach". Wszystkie zdjęcia zostały wykonane 8 lat temu, gdy Klaudia El Dursi była w swojej drugiej ciąży. Fani byli zachwyceni fotografiami modelki. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów.

"Przepięknie ; Na drugim zdjęciu myślałam, że to Selena Gomez ; Urocza piłeczka ; No pięknie wygladalas w dzień moich urodzin" —  pisali oczarowani internauci.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek uważa, że zdrada nie przekreśla małżeństwa? Bulwersujące rady w "M jak Miłość"

Akshata Murthy to "koszmar" swojego męża. Rishi Sunak nazywa ją brudasem

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać? W sieci krąży jej niecenzuralna wypowiedź

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy