Reklama
Reklama

Klaudia El Dursi marzy o córeczce. Musiała jednak zmienić plany. "Miał to być ten rok"

Klaudia El Dursi (33 l.) od zeszłego roku planuje trzecie dziecko. Niestety plany o ciąży zostały pogrzebane przez natłok zawodowych obowiązków. Gwiazda "Hotelu Paradise" wciąż jednak ma nadzieję, że urodzi jej się dziewczynka. "Chcę te kiteczki robić" - wyznała słodko Plejadzie.

Klaudia El Dursi wychowuje dzisiaj dwóch synów - Dawida i Jasia, ale ma za sobą trudną historię. Została młodą mamą jeszcze przed swoimi 20 urodzinami, bez pomocy ze strony bliskich. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że świadomie odeszła od ojca swojego dziecka

Jej pierwszy syn nie był planowany. Zdecydowała się wtedy na samotne macierzyństwo. Uniosła się też honorem i nie oczekiwała wsparcia od swojej rodziny, głównie matki, która twierdziła, że dziecko potrzebuje ojca do zdrowego rozwoju. 

Reklama

Klaudia El Dursi planuje trzecie dziecko. "Miał to być ten rok"

W rozmowie z Plejadą gwiazda "Hotelu Paradise" zdradziła, że ma w planach powiększenie rodziny i marzy jej się dziewczynka. Niestety ze względu na ilość zawodowych obowiązków musiała przełożyć ciążę na kolejny rok. 

"Miał to być ten rok. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok" - wyjaśniła El Dursi.

Prezenterka wyobraziła już sobie nawet fioletowy pokoik swojej pociechy. Nie może się też doczekać, aż będzie mogła robić urocze, dziewczęce fryzury. 

Z taką modną mamusią córka miałaby z pewnością istny raj. 

Zobacz też:

Klaudia El Dursi planuje trzecie dziecko. "Nie mam dziewczynki" [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi szczerze o wczesnej ciąży: "Mój syn nie był planowany"

Hilaria Baldwin urodziła! Zdradziła imię córeczki. To już ósme dziecko Aleca Baldwina

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy