Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać? W sieci krąży jej niecenzuralna wypowiedź

Paulina Smaszcz (49 l.) nie ma dosyć medialnej burzy związanej z ujawnieniem romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. „Kobieta Petarda” zdecydowała się przypomnieć swoją wyjątkowo kontrowersyjną wypowiedź sprzed lat, w której padły niecenzuralne słowa. Czyżby Paulina Smaszcz chciała w ten sposób coś zasygnalizować?

Paulina Smaszcz rozlicza Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz bezpośrednio przyczyniła się do ujawnienia uczucia łączącego Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Choć para przez długie miesiące odmawiała komentowania kwestii związanych z ich relacją, w końcu musieli przerwać milczenie. Pod wpływem komentarzy publikowanych w sieci przez byłą żonę prezentera "Pytania na śniadanie", para podjęła decyzję o ujawnieniu całej prawdy. Zakochani przyznali, że mają romans na antenie śniadaniowego programu TVP.

Od tego czasu znaleźli się w centrum zainteresowania mediów. Wszyscy chcieli ustalić, od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą oraz jak długo prezenterka zdradzała Marcina Hakiela. Na te pytania póki co, nie znamy jednoznacznej odpowiedzi, za to Paulina Smaszcz wciąż dba o to, aby temat niewierności Kasi Cichopek i jej ukochanego nie ucichł. Była żona Macieja Kurzajewskiego w mediach społecznościowych regularnie powraca do wydarzeń sprzed lat i na oczach milionów Polaków rozlicza parę prezenterów.

Reklama

Niedawno "Kobieta Petarda" udzieliła nawet wywiadu, w którym wyznała, jak bardzo została zraniona przez byłego męża. Paulina Smaszcz nawiązała również do historii swojej choroby. Była żona Kurzajewskiego ma za sobą aż pięć operacji. Niestety były chwile, w których musiała liczyć wyłącznie na siebie. W najtrudniejszych momentach rodzina zawiodła i nie okazała stosownego wsparcia. Po raz kolejny dostało się również Maciejowi Kurzajewskiemu. Okazuje się, że celebryta bardzo zawiódł żonę w tym czasie.

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać?

Zaledwie parę dni temu Paulina Smaszcz udzieliła szczerego wywiadu dla "Super Expressu", w którym opowiedziała o dramatycznym doświadczeniu, jakim była ciężka choroba. Niestety w najczarniejszych momentach życia mogła liczyć wyłącznie na przyjaciółki. Nawet rodzina nie wykazała chęci pomocy.

Gorzkie wyznanie byłej żony Macieja Kurzajewskiego bardzo poruszyło jej fanów. Jedna z internautek, dla której Paulina Smaszcz jest swego rodzaju autorytetem, postanowiła przypomnieć słynną wypowiedź celebrytki sprzed lat. W przeszłości "Kobieta Petarda" udzieliła kontrowersyjnego wywiadu, w którym bynajmniej nie gryzła się w język. Była żona Macieja Kurzajewskiego narzekała wówczas, że ambitne kobiety mają we współczesnym świecie dużo trudniej niż te, które decydują się na "wsparcie" mężczyzn.

"Łatwo jest tylko tym, które nie są ambitne, szukają bogatych mężczyzn i są ku*szonami, i tak jest. To nie jest żadne odkrycie" - mówiła przed laty Paulina Smaszcz.

Czy przypominając tamte słowa była żona Macieja Kurzajewskiego chciała dorzucić trzy grosze do wciąż gorącego tematu romansu pary z "Pytania na śniadanie"?

Zobacz też:

Księżniczka Charlotte jest otoczona duchami? Słynna medium bije na alarm

Skandal w Ordo Iuris. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Nie tylko Cichopek i Kurzajewski. Tymi gorącymi romansami gwiazd żyła cała Polska!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy