Reklama
Reklama

Księżniczka Charlotte jest otoczona duchami? Słynna medium bije na alarm

Księżniczka Charlotte (7 l.) jest narażona na wielkie niebezpieczeństwo. Zdaniem znanego medium pokój córki księżnej Kate i księcia Williama w nowym domu jest nawiedzony. Jasmine Anderson w wywiadzie udzielonym dla "Daily Star" zdradziła, że jej zdaniem "istnieje potrzeba ochrony". Słowa specjalistki od ezoteryki napawają przerażeniem. Czy rodzina królewska ma świadomość zagrożenia?

Księżniczka Charlotte: przepowiednia medium

Niedługo przed śmiercią królowej Elżbiety II, książę William i księżna Kate wraz z dziećmi przeprowadzili się do Windsoru. Rodzina osiedliła się w uroczym pałacyku Adelaide Cottage. To właśnie ze względu na nowe miejsce zamieszkania oraz obawy dzieci związane z odejściem prababci, księżna Kate nie mogła być obecna przy łożu śmierci Elżbiety II. W trakcie pogrzebu królowej Elżbiety II było wyraźnie widać, że księżniczka Charlotte i książę Jerzy bardzo przeżywają śmierć królowej. Oboje byli bardzo smutni, a córka księżnej Kate i księcia Williama na tę okazję ubrała nawet broszkę nawiązującą do pasji zmarłej prababci, jaką były konie. 

Reklama

Jak udało się ustalić "Daily Star", księżniczka Charlotte może już niebawem doświadczyć wielu nieprzyjemnych sytuacji związanych z obecnością duchów. Czyżby chodziło o niedawno zmarłą królową Elżbietę II? Nic z tych rzeczy. W opinii medium, Jasmine Anderson córka Kate i Williama powinna się mieć na baczności, ponieważ dom, w którym przyszło jej mieszkać wraz z rodzeństwem i rodzicami jest nawiedzony. W wywiadzie dla "Daily Star" Anderson zdradziła, że budynek "ma bardzo złą energię". Jej zdaniem rodzina nie wytrzyma zbyt długo w tym miejscu i wkrótce przeprowadzi się gdzieś, gdzie "będzie spokojniej".

Księżniczka Charlotte jest otoczona duchami?

Medium, cytowana przez "Daily Star" uważa, że największe niebezpieczeństwo czyha na księżniczkę Charlotte. To właśnie w jej pokoju dzieją się niepokojące rzeczy. Zdaniem specjalistki dochodzi tam do dziwnych zjawisk. Na szczęście córka księcia Williama i księżnej Kate nie ma powodów do obaw, gdyż czuwa nad nią babcia.

Jasmine zauważyła, że księżniczka Charlotte bardzo wyróżnia się na tle rodzeństwa. Jej zdaniem dziewczynka posiada nadprzyrodzone zdolności w postaci "daru widzenia". W opinii specjalistki, księżniczka Charlotte również może być medium. Paranormalne umiejętności mogą być dla niej dodatkową ochroną przed zjawami i złymi energiami. 

Faktem jest, że 7-latka wykazuje się największą rezolutnością wśród trójki dzieci Kate i Williama. Sama królowa Elżbieta II wyznała kiedyś, że dziewczynka posiada cechy przywódcze i zdarza się jej dyrygować braćmi. Co więcej, Charlotte, podobnie jak jej zmarła prababcia uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza konie. Właśnie dlatego na swoje siódme urodziny dziewczynka otrzymała od rodziców uroczego kucyka. Księżniczka Charlotte bardzo lubi się uczyć. Ma wielki dar do języków obcych. Pomimo młodego wieku może się już poszczycić sporymi osiągnięciami. Obecnie z przyjemnością uczy się hiszpańskiego.

Zobacz też:

Meghan Markle z prześwitującą piersią paraduje po mieście. Rodzina Harry'ego byłaby zażenowana

Magdalena Stępień uciekła przed rozpaczą nad morze. Zdobyła się na poruszające wyznanie

Kinga Rusin szykuje się do ślubu? Celebrytka daje swojemu partnerowi znaki

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy