Reklama

Reklama

Reklama

Księżniczka Charlotte uczciła prababcię biżuterią. Co oznacza podkowa?

Księżniczka Charlotte (7 l.) z wiekiem wykazuje coraz większe podobieństwo do królowej Elżbiety II. Jest, jak ona, wyważona, rozsądna i ma wrodzony talent do rozumienia królewskiego protokołu. Jest także, dzięki swojej babci, Dianie, prawdopodobnie najbogatszą siedmiolatką na świecie.

Kiedy księżniczka Charlotte przyszła na świat, Brytyjczycy chcieli widzieć z niej wcielenie księżnej Diany. Jednak z biegiem lat coraz wyraźniejsze stało się podobieństwo córki Williama i Kate do jej prababci, królowej Elżbiety II. Nie chodzi tylko o fizyczne podobieństwo, chociaż nie brakuje osób, które dostrzegają je w stopniu uderzającym, lecz o cechy charakteru

Reklama

Księżniczka Charlotte jest, podobnie jak jej prababcia, rozsądna, lecz stanowcza i ma wrodzoną zdolność intuicyjnego rozumienia zasad etykiety. 

To właśnie ona zwykle poucza braci, jak mają zachować się podczas oficjalnych uroczystości. Podczas Platynowego Jubileuszu królowej strofowała zbyt rozbrykanego młodszego brata, zaś podczas pogrzebu Elżbiety II szeptem udzielała instrukcji starszemu. Chociaż George, przyszły następca tronu, jest od swoje siostry o 2 lata starszy, nie ma takiego wyczucia królewskiego protokołu, jak ona. Gdyby nie Charlotte, nie zorientowałby się, że ma skłonić głowę, gdy minie go trumna niesiona na ramionach gwardzistów. 

Księżniczka Charlotte upamiętniła prababcię biżuterią

Księżniczka pomogła bratu, chociaż sama walczyła z ogromem emocji. Wszyscy komplementowali jej wyważone zachowanie i stonowany strój, którego ozdobą była broszka w kształcie podkowy. Był to wyraźny hołd dla królowej, znanej miłośniczki koni.

Księżniczka Charlotte nie nosi jeszcze wyrazistej biżuterii. Jej mama pilnuje, by prezentowała się odpowiednio do wieku. Życie Charlotte nie przypomina pod tym względem życia córek z rodu Kardashianów, uczonych od dzieciństwa, jak nakładać makijaż.

Jednak biżuteryjne zasoby małej księżniczki są już legendarne. Córka obecnego następcy tronu, jako jedyna dziewczynka w prostej linii sukcesji, odziedziczyła większość rodowych klejnotów Windsorów, a także większość spadku po babci, księżnej Dianie, w tym słynną tiarę Spencerów, do której brat Diany nie rości już sobie praw. 

Odziedziczona biżuteria czyni z Charlotte jedną z najbogatszych, a być może najbogatszą siedmiolatką na świecie. Na razie jednak musi poprzestać na skromnej broszce w kształcie podkowy. 

Zobacz też:

Harry i Meghan uciekają z Wielkiej Brytanii natychmiastowo. Mają ważny powód

Meghan poprosiła o spotkanie z Karolem III. Tak chce UDOBRUCHAĆ KRÓLA. "Bardzo odważne posunięcie z jej strony"

Meghan Markle uroniła łzę na pogrzebie. Wsiadając z auta, odetchnęła z ulgą

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy