Reklama
Reklama

Meghan poprosiła o spotkanie z Karolem III. Tak chce UDOBRUCHAĆ KRÓLA. "Bardzo odważne posunięcie z jej strony"

Według najnowszych informacji tuż po pogrzebie Elżbiety II Meghan Markle poprosiła Karola III o spotkanie na osobności. Aktorka chce poprawić chłodne relacje, jakie panują między nią i Harrym a dworem królewskim.

Po pogrzebie Elżbiety II, który odbył się w poniedziałek 19 września, Meghan Markle wysłała do Karola III list z prośbą o spotkanie w cztery oczy. Miałoby do niego dojść jeszcze przed wylotem pary do Stanów Zjednoczonych - twierdzi korespondent NBC News Neil Sean.

Powołując się na "bardzo rzetelne źródło", zdradził, że Meghan Markle dąży do "oczyszczenia atmosfery" i pojednania z rodziną królewską.

Reklama

"Chciałaby przed powrotem do Kalifornii spotkać się z królem Karolem III i odbyć z nim osobistą rozmowę. To bardzo odważne posunięcie z jej strony" - powiedział Sean.

Pogrzeb Elżbiety II. Potajemne spotkanie Meghan z Karolem III

Neil Sean dodał, że spotkanie Meghan i Karola mogłoby wyjaśnić wiele sytuacji, które miały miejsce po wyjeździe pary za ocean.

"Spotkanie z królem byłoby okazją do oczyszczenia atmosfery i przedstawienia królowi powodów, dla których postępowali w ciągu ostatnich dwóch lat tak a nie inaczej. Wiara Meghan w siebie jest godna podziwu".

Na razie nie wiadomo, czy dojdzie do konfrontacji i czy uda się Meghan udobruchać teścia. "Nie wiemy, jak to się rozwinie" - stwierdził Sean.

Podczas pogrzebu Elżbiety II William i Harry pokazali światu, że wciąż potrafią się komunikować ze sobą. Bracia stanęli razem przy trumnie babki w zamku Windsor. Podczas nabożeństwa Harry i Meghan usiedli obok małej Charlotte, zaraz za księżną Kate i małym George'em.

Pracujący członkowie rodziny mieli na sobie wojskowe mundury - wyjątek stanowili książę Andrzej i Harry, mimo że ponad dziesięć lat służył w siłach zbrojnych. Dwa lata temu jednak zrzekł się pełnienia królewskich obowiązków.

Zobacz też:

Przejęty George i płacząca Charlotte na pogrzebie Elżbiety II

Zaskakująca reakcja Meghan nad trumną

Ibisz "spiera się" z żoną o imię dla dziecka. Zdradził swoje typy

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama