Reklama
Reklama

Księżniczka Charlotte zalała się łzami na pogrzebie królowej. Księżna Kate nie mogła jej uspokoić

Pogrzeb królowej Elżbiety II ściągnął do Londynu tłumy poddanych, którzy tego dnia chcieli towarzyszyć monarchini w jej ostatniej drodze. Był to niezwykle trudny dzień przede wszystkim dla bliskich królowej, którzy z trudem powstrzymywali się od łez. Sieć obiegły za to poruszające zdjęcia księżniczki Charlotte, która w pewnym momencie totalnie się rozkleiła. Księżna Kate nie mogła jej uspokoić...

Księżniczka Charlotte od dziecka żyje w towarzystwie kamer i błysku fleszy. 7-latka ma też za sobą udział w kilku wielkich wydarzeniach, które obserwowały miliony ludzi. Tak było chociażby podczas Platynowego Jubileuszu jej prababci.

Teraz jednak musiał zmierzyć się z zupełnie innymi emocjami. Pogrzeb dla rodziny nigdy nie jest łatwy, ale przeżywanie go na oczach zapewne miliardów ludzi, to dopiero wyzwanie. 

Rodzina królewska uczona jest, by publicznie nie okazywać uczuć, ale nie zawsze to się udaje. A w przypadku dzieci jest to nawet zrozumiałe. 

Reklama

Podczas ceremonii pogrzebowej niespodziewanie księżniczka Charlotte totalnie się rozkleiła. 7-latka bardzo długo zachowywała spokój, a eksperci chwalili jej obycie i maniery.

Cały czas też instruowała swojego starszego brata, który nadal ma spore problemy z etykietą. Podczas pogrzebu prababci Charlotte nawet uchroniła go od małej wpadki. 

Gdy żołnierze przechodzili obok członków rodziny z trumną, należało oddać hołd monarchini w odpowiedni sposób. Mały George jednak nieco się zamyślił i zapomniał o tym, co szybko dostrzegła siostra, która szybko udzieliła mu rady.

"Musisz się teraz ukłonić" - szepnęła mu do ucha, co uchwyciły kamery telewizyjne. 

Książę George, słysząc to, od razu posłusznie skłonił głowę, oddając cześć zmarłej królowej.

W pewnym momencie jednak nawet "perfekcyjna" Charlotte dała się ponieść emocjom, które w niej się kumulowały podczas tego wzniosłego wydarzenia. 

W pewnym momencie 7-latka zalała się łzami i trudno było ją uspokoić. Jej mama, księżna Kate musiała się natrudzić, by opanować córkę. 

Choć członkom rodziny królewskiej nie wolno okazywać emocji publicznie, tym razem chyba nikt nie miał o to do nich żadnych pretensji. Byłoby nawet dziwne, że nikt nad trumną królowej nie uronił łez. 

A już w przypadku małej Charlotte to absolutnie zrozumiałe. W końcu przyszło jej żegnać się z ukochaną prababcią, którą razem z rodzeństwem nazywała słodko Gan-Gan.

Zobacz też:

Pokazali ukochane psy królowej Elżbiety II. Te zdjęcia łamią serce

Tak Księżna Kate oddała hołd królowej Elżbiecie w dniu pogrzebu. Wyjątkowy gest żony Williama

Łamiące serca zdjęcia księżniczki Charlotte obiegły świat. Przygnębiające


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy