Reklama

Reklama

Reklama

Harry i Meghan uciekają z Wielkiej Brytanii natychmiastowo. Mają ważny powód

Wszyscy, którzy liczyli, że książę Harry i Meghan Markle zostaną jeszcze trochę w Wielkiej Brytanii i będzie można ich spotkać na jakimś wydarzeniu publicznym, będą zawiedzeni. Para podjęła bowiem decyzję o szybkim powrocie do Kalifornii. Mają ku temu oczywiście ważny powód…

Meghan Markle i książę Harry to jedni z najpopularniejszych royalsów, a zrazem najbardziej zbuntowani. To właśnie oni przeszło dwa lata temu wywołali niemały skandal, odłączając się od rodziny królewskiej, by dzięki temu żyć na własnych zasadach (i na własny rachunek) w Stanach Zjednoczonych.

Jakby tego było mało, udzielili wspólnie wywiadu u Oprah Winfrey, gdzie otwarcie szkalowali zasady życia na brytyjskim dworze. To przelało czarę goryczy i wówczas stosunki na linii Meghan Harry - rodzina królewska jeszcze bardziej się zaogniły. Jednym ze skutków był konflikt Harry’ego z bratem, któremu nie mieściło się w głowie takie podejście.

Reklama

Harry i Meghan opuszczają Wielką Brytanię

Młodszy z braci Windsorów od przeprowadzki nieczęsto pojawiał się zatem w Wielkiej Brytanii. Wyjątek zrobił z okazji 70-tego jubileuszu panowania królowej Elżbiety, a kilka tygodni temu wraz z Meghan przyleciał do ojczyzny, by wziąć udział w wydarzeniach charytatywnych. Ten pobyt, jak już wiemy, przedłużył się znacznie ze względu na nagłą śmierć królowej Elżbiety II. Harry i Meghan z oczywistych względów pozostali w Wielkiej Brytanii, odsuwając na bok wszelkie niesnaski.

Pogrzeb królowej odbył się w poniedziałek, 19 września. Wiele osób zastanawiało się, jak długo Meghan i Harry zdecydują się jeszcze pozostać na Wyspach. Okazuje się, że mają w planach niemal natychmiastowy powrót do Kalifornii. Jednak nie z powodu rodzinnego konfliktu i niechęci wielu fanów rodziny brytyjskiej do nich, a zwyczajnie chcą wrócić do swoich dzieci, które pozostały w Stanach Zjednoczonych pod opieką niań. Tak przynajmniej twierdzi źródło "Us Weekly", powołując się na osobę z dworu królewskiego.

"Meghan i Harry zaplanowali powrót do Kalifornii niemal od razu po pogrzebie królowej. Chcą jak najszybciej zobaczyć się z Archim i Lilibet po ponad dwutygodniowej rozłące" - mówi źródło magazynu.

"To dotąd ich najdłuższa rozłąka z dziećmi" - dodaje.

Zobacz także:

Księżna Kate cytuje swojego syna. Tak ubolewa nad startą babci! "Przynajmniej teraz prababcia jest z pradziadkiem"

Pogrzeb Elżbiety II. Jest decyzja w sprawie uczestnictwa George'a i Charlotte w uroczystości

Klasyczna czerń, szyk i elegancja - Agata Duda w Westminsterze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy