Reklama
Reklama

Nie tylko Cichopek i Kurzajewski. Tymi gorącymi romansami gwiazd żyła cała Polska!

​Nie tylko Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zapałali do siebie miłością w pracy. Romanse gwiazd na planach programów, filmów czy seriali to show-biznesowy klasyk. Kto jeszcze zakochiwał się w sobie na oczach widzów?

Emocje wokół romansu gwiazd "Pytania na śniadanie" nie opadają, wręcz przeciwnie - każdy dzień przynosi kolejne doniesienia o relacji i uczuciu, które kwitły na oczach nieświadomych telewidzów. Z uwagi na zawodowe zobowiązania, Kasia i Maciej spędzali ze sobą mnóstwo czasu i w zasadzie nie jest to niespodzianką, że w końcu trafiła ich strzała amora. 

Na szczęście dla nich, w show-biznesie to żadna nowość, a pary, które poznały się w pracy i zakochiwały na oczach milionów to wręcz standard. Zobaczcie kto jeszcze znalazł tam miłość!

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Parkiet "Tańca z gwiazdami" połączył wiele par i rozpalił ogień, który płonął jeszcze długo po zakończeniu programu. Jednym z najsłynniejszych i najbardziej zaskakujących związków, który narodził się na planie show był ten Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka w 2005. Wszystko w oparach skandalu, bo formalnie aktorka była wtedy jeszcze żoną Waldemara Dzika, a opinia publiczna nie wiedziała nic o rozpadzie ich małżeństwa. 

Reklama

Miłość Foremniak i Maseraka nie przetrwała próby czasu i burzliwa ponoć relacja zakończyła się po dwóch latach, ale oboje nigdy nie chcieli się nią afiszować w mediach. Dopiero po wielu latach od tamtego czasu aktorka wróciła wspomnieniami do związku z przystojnym tancerzem w jednym z wywiadów.

To był kawałek ich życia i kawał dobrej, show-biznesowej historii. Wprawdzie bez happy endu, ale za to zakończony z szacunkiem. Inni mogliby brać przykład!

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski poznali się w 2017, gdy oboje robili relacje dla lokalnych oddziałów TVP z Forum Ekonomicznego w Krynicy. Później, gdy reporterka zaczęła regularnie odwiedzać studio w Warszawie, ich kontakt stał się bardziej intensywny, ale nie było jeszcze mowy o romansie - zarówno Małgorzata, jak i Jacek byli wtedy w związkach.

 

W końcu jednak zbliżyli się do siebie na tyle, i w pracy, i poza nią, że jasne było, iż to coś więcej niż tylko przyjaźń. Przełomem okazała się covidowa kwarantanna.

"To był weekend, w sobotę prowadziliśmy program, mieliśmy wolną niedzielę. Poszliśmy na obiad, oglądaliśmy mieszkanie na Mokotowie, które Małgosia chciała kupić, a potem pojechaliśmy nad rzekę. Mam takie fajne miejsce nad Wisłą, trochę ukryte przed ludźmi, jeździłem tam, by się zrelaksować. Zabrałem tam Małgosię, siedzieliśmy na piasku, długo rozmawialiśmy. Pamiętam, że gdy odwiozłem ją potem do pracy na plac Powstańców, zrobiło mi się tak jakoś pusto" - tłumaczył dziennikarz.

Para pobrała się latem 2021 podczas kameralnej ceremonii na plaży.  

Julia Kuczyńska i Mateusz "Blue Baby"

Maffashion nie może zaliczyć tego roku do szczególnie udanych. Afera z ojcem jej dziecka, Sebastianem Fabijańskim, który uwikłał się w dziwną znajomość z Rafalalą, była tematem numer jeden przez wiele tygodni i ostatecznie doprowadziła do rozstania influencerki i aktora. Na jaw wyszło też, że Julia szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. 

Jak donosił Pudelek, Kuczyńska poznała nowego wybranka we Francji podczas nagrań do nowego sezonu programu Fort Boyard. Okazał się nim jeden z operatorów, Mateusz - na co dzień współpracujący z youtuberem "Z Dvpy", realizujący się również jako aspirujący raper pod pseudonimem Blue Baby. 

Co ciekawe, pierwotnie na nagrania do Francji miał lecieć z Maffashion Fabijański, ale w ostatniej chwili zrezygnował. Kto wie, jakby potoczyła się ta historia, gdyby jednak zdecydował się na wyjazd...

Regularne zdjęcia paparazzi pary sugerują, że nie jest to przelotna znajomość, ale Kuczyńska niechętnie wdaje się w szczegóły nowej relacji i w jednym z ostatnich wywiadów wyznała nawet, że jednocześnie "nie jest w związku", ale nie jest też singielką. Może to uczucia po prostu wymyka się wszelkim znanym nam definicjom?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Gwiazda "M jak Miłość" wie doskonale, że miłość można spotkać w najmniej spodziewanym miejscu. Gdy w 2005 zgodziła się na udział w "Tańcu z gwiazdami" nie wiedziała jeszcze, że oprócz Kryształowej Kuli, spotka tam swojego przyszłego męża. Partnerem tanecznym Cichopek został Marcin Hakiel i od pierwszych odcinków programu nie dało się nie zauważyć, że chemia między tą dwójką nie może być udawana. 

Po wygranej w show pojawiły się wprawdzie zarzuty, że ich bliska relacja była jedynie chwytem marketingowym, ale szybko okazało się, że łączące ich uczucie było prawdziwe. Zaręczyny, założenie wspólnej szkoły tańca i w końcu wielki ślub w 2008 - to była historia jak z bajki. Niestety, jak już wiemy, bez happy endu: para rozwiodła się w 2022, a Cichopek znalazła szczęście u boku innego mężczyzny... Również poznanego w pracy.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Informacja o rozstaniu Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego spadła w ostatnich tygodniach na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Para aktorów wydawała się dla siebie stworzona i nic nie zwiastowało kryzysu. Szczególnie, że początek ich miłości jest iście filmowy - dosłownie i w przenośni. Warnke i Stramowski spotkali się w 2014 na planie produkcji "W spirali", a gorąca atmosfera podczas kręcenia intymnych scen ewidentnie znalazła swoją kontynuację również poza planem.

Zakochani epatowali swoją miłością na każdym kroku - podczas publicznych wyjść, sesjach zdjęciowych do kolorowych magazynów i na Instagramie. Chcąc tego czy nie, cała Polska patrzyła na ich gorące uczucie...

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Miłość na parkiecie "Tańca z gwiazdami" odnaleźli również Piotr Gąsowski i Anna Głogowska. Aktor dostał zaproszenie do programu w 2005, a jego taneczną partnerką okazała się 14 lat młodsza blondynka, którą zdążył już poznać - przedstawiła ich sobie kilka tygodni wcześniej we Włoszech... Katarzyna Skrzynecka. Wtedy jeszcze między nimi nie zaiskrzyło, ale wystarczyły wielogodzinne treningi do tanecznego show i byli bezbronni wobec rodzącego się uczucia.

 

W końcu jednak uczucie okazało się silniejsze i to aktor pierwszy wyszeptał partnerce, że ją kocha - w dodatku po jednym z udanych występów w programie. Czyż to nie jest romantyczne?! W 2007 urodziła się ich córka, często nazywana "pierwszym dzieckiem Tańca z gwiazdami". Niestety, kolejne lata przynosiły lawinę doniesień o kryzysie w ich związku i w końcu o ostatecznym rozstaniu. Para była ze sobą 11 lat.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Para aktorów poznała się w... taksówce, która wiozła ich na konferencję prasową serialu "Halo Hans!" w 2007. Szybko zapałali do siebie sympatią, a wielogodzinna praca na planie produkcji mocno ich do siebie zbliżyła. Zanim jednak zdecydowali, że chcą czegoś więcej niż przyjaźń, upłynęło sporo czasu. W końcu jednak zdecydowali, że chcą być razem.

Wokół ich uczucia szybko narosły kontrowersje - wszak oboje byli jeszcze w związkach z poprzednimi partnerami. Doniesienia mediów i tabloidowa wrzawa sprawiła paradoksalnie, że ich miłość jeszcze bardziej się umocniła.

"Próba związku jest wtedy, kiedy on się zaczyna. Większość związków, jeśli zwalają im się na głowę kłopoty, rozpada się, bo nie mają mocnych fundamentów, żeby przetrwać. My zaczęliśmy i natychmiast nastąpił kryzys - spowodowało go wszystko to, co płynęło z zewnątrz, jak nas postrzegano" - wspominali trudne początki w wywiadzie dla "Gali".

W końcu jednak udowodnili, że ich relacja nie jest jedynie przelotnym romansem, a poważnym związkiem dwójki kochających się ludzi. Dziś uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych i trwałych par w polskim show-biznesie.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Związek Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka to jeden z największych paradoksów polskiego show-biznesu. Para zbliżyła się do siebie podczas kręcenia kultowego serialu "Kasia i Tomek" i można powiedzieć, że nie wymagał on od nich wspinania się na szczyty aktorstwa, bo podobnie jak główni bohaterowie, zakochiwali się w sobie z odcinka na odcinek.

I być może dlatego, że cała Polska śledziła ich uczucie na ekranie telewizorów, Brodzik i Wilczak nigdy nie epatowali miłością poza szklanym ekranem. O ich wspólnym życiu wiemy niewiele, w zasadzie jedynie tyle, że są rodzicami dwóch chłopców: Jana i Franciszka. 

W ostatnich latach nasiliły się spekulacje o kryzysie w ich związku, spekulowano również o romansie Pawła Wilczaka z jedną z aktorek młodszego pokolenia. Para nigdy nie odniosła się do tych plotek i nie potwierdziła oficjalnie rozstania. Wygląda więc na to, że jeżeli był jakikolwiek kryzys, został zażegnany.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak

Tych dwoje jest dowodem na to, że na miłość musi przyjść odpowiedni czas. Krawczyk i Juszczak poznali się na studiach aktorskich w Łodzi, ale dopiero, gdy spotkali się ponownie, blisko 20 lat później, pojawiło się między nimi coś więcej. Okazją był udział obojga w programie Polsat Cafe "Celebrity Salon", gdzie gwiazdy uczyły się wykonywać rozmaite zabiegi kosmetyczne. Okazało się, że stara znajomość może mieć nowy, zaskakujący dla nich rozdział.

Początki nie były łatwe - aktorka miała za sobą dwa nieudane małżeństwa, a Krawczyk musiał zmagać się z niezbyt przyjazną reputacją, którą przyniosły mu poprzednie związki, z Anetą Zając i Agnieszką Włodarczyk, z którymi też zresztą poznał się w pracy. Tym razem jednak miało być inaczej i już po roku związku para zdecydowała się go sformalizować, a dwa lata później wzięli ślub kościelny, który jednocześnie był też chrztem ich córki Konstancji. 

Czy można mieć pretensje do celebrytów, że są tak kochliwi? Spędzanie ze sobą wielu godzin na planie, poznawanie się i intensywny kontakt, o zbliżeniach podczas kręcenia scen nie wspominając - to wszystko sprzyja rozwijaniu się uczuć i miłości, która może dopaść znienacka każdego. Macie swoją ulubioną parę, która zakochiwała się na waszych oczach?

***

Zobacz także:

Najbardziej zaskakujące romanse polskich gwiazd z ostatnich lat!

Romanse gwiazd 2021: Dębska i Bosak, Zamachowski, Rzeźniczak - kto jeszcze popłynął z porywem serca?

Najgłośniejsze romanse gwiazd w 2020 roku! Baron i Blania, a może Wieniawa i wszyscy jej amanci?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy