Reklama
Reklama

Akshata Murthy to "koszmar" swojego męża. Rishi Sunak nazywa ją brudasem

Akshata Murthy (42 l.) od 16 lat jest żoną nowego premiera Wielkiej Brytanii, Rishi Sunaka. Polityk poznał miłość swojego życia w jednej z amerykańskich instytucji. Od początku wiedział, że to ta jedyna. Niestety córka miliardera ma pewną wadę. Dbanie o czystość zdecydowanie nie jest jej mocną stroną.

Akshata Murthy to "koszmar" swojego męża

Rishi Sunak i Akshata Murthy poznali się w czasie, gdy polityk studiował jeszcze na Uniwersytecie Stanforda. Pobrali się w 2006 roku w Bangalore w Indiach, a ich ślub trwał aż dwa dni. Sunak w jednym z wywiadów przyznał, że celowo zmodyfikował swój plan zajęć na uczelni, aby móc usiąść obok Murthy. Kobieta od początku wpadła mu w oko. W rozmowie z dziennikarzami "The Sunday Times" Rishi Sunak opowiedział o swoim życiu osobistym i zdradził, co jest kluczem do udanego małżeństwa. Polityk twierdzi, że receptą na zdrową relację jest fakt, że on i jego żona są skrajnie różnymi ludźmi.

Reklama

"Jestem niesamowicie schludny, ona z kolei nie dba specjalnie o porządek. Jestem o wiele bardziej zorganizowany, ona natomiast stawia na spontaniczność" - mówił Rishi Sunak w wywiadzie dla "The Sunday Times".

Ze słów nowego premiera Wielkiej Brytanii można wywnioskować, że wraz z Akshatą Murthy tworzy całkowicie zwyczajne małżeństwo. Para zmaga się z tymi samymi problemami, co większość par.

"Pewnie nie spodoba się jej to, co powiem, ale będę szczery. Nie jest zbyt dobra w sprzątaniu, jest brudasem. Ona jest totalnym koszmarem, jeśli chodzi o dbanie o porządek. Wszędzie ubrania... i buty... o Boże buty" - powiedział Rishi Sunak w wywiadzie dla "The Sunday Times".

Z pewnością kwestia sprzątania nie jest zbyt wielkim problemem dla małżeństwa Rishi Sunaka i Akshaty Murthy, bowiem para zawsze może liczyć na wsparcie ekipy sprzątającej. Ich gigantyczne majątki pozwalają na to, aby w ogóle nie kłopotać się takimi błahostkami, jak utrzymywanie czystości.

Akshata Murthy i Rishi Sunak: zbyt bogaci, aby cokolwiek zrozumieć?

Rishi Sunak i Akshata Murthy są ze sobą bardzo blisko. Polityk uczestniczył w obu porodach żony. Para doczekał się dwójki dzieci: 11-letniej Krishny oraz 9-letniej Anoushki. Oboje bardzo angażują się w proces wychowywania pociech. Premier Wielkiej Brytanii to człowiek rodzinny, dla którego tradycyjne wartości są na pierwszym miejscu.

Po kontrowersjach dotyczących legalności statusu podatkowego Murthy, która w pewnym momencie zrezygnowała z płacenia podatku od dochodów z akcji Infosys również w Wielkiej Brytanii, bliscy Sunaka wyprowadzili się z mieszkania nad Downing Street 10, oficjalnej rezydencji przeznaczonej dla kanclerza skarbu. W kwietniu rodzina zmieniła adres zamieszkania. Można powiedzieć, że to nic straconego, bowiem już niebawem Akshata Murthy i Rishi Sunak wkrótce będą mieli szansę wrócić na Downing Street.

"Decyzja nie miała nic wspólnego z tym, co się stało. To wszystko wynikało z faktu, że nasza najstarsza córka była w ostatniej klasie szkoły podstawowej i musiała codziennie chodzić do szkoły sama" - tłumaczył wyprowadzkę z Downing Street Rishi Sunak.

Akshata Murthy i Rishi Sunak: zarzuty

Pod adresem polityka i jego żony padało wiele oskarżeń związanych z tym, że są zbyt bogaci, aby zrozumieć zmartwienia prostych obywateli. Rishi Sunak podkreślał jednak, że jego zdaniem pieniądze nie są najważniejsze.

"Myślę, że w tym kraju oceniamy ludzi na podstawie ich charakteru i działań, a nie tego, co jest na ich koncie bankowym. Mam dziś szczęście, że posiadam majątek, ale wcale nie dorastałem w takich warunkach. Ciężko pracowałem na to, co mam, moja rodzina ciężko pracowała i dlatego chcę wykonywać tę pracę" - przekonywał premier Wielkiej Brytanii w jednym z wywiadów. 

Odnosząc się do jednego z głównych punktów kampanii dotyczących skutków kryzysu wywołanego inflacją Rishi Sunak przyznał, że wyborcy są wyjątkowo zaniepokojeni perspektywami gospodarki. Brytyjczycy wzywają polityka do "pozytywnego realizmu" w celu złagodzenia postępującej recesji.

"Mam to, czego potrzeba, aby pomóc krajowi przejść przez trudny okres i zagwarantować, że wyjdziemy z tego silniejsi. Już to zrobiłem i mogę to zrobić ponownie, a ludzie mogą mi zaufać, że tak właśnie będzie" - oświadczył z przekonaniem Rishi Sunak w wywiadzie dla "The Sunday Times".

Zobacz też:

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać? W sieci krąży jej niecenzuralna wypowiedź

Tak dziś wygląda jedyny syn zmarłego przed rokiem Kamila Durczoka. Jest wielką dumą matki!

Polski haker trafił do więzienia. Ukradł ponad tysiąc piosenek m.in. Eda Sheerana i Kanyego Westa!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rishi Sunak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy