Reklama

Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi pokazała syna. Fani myśleli, że to dziewczynka!

Klaudia El Dursi (32 l.) pochwaliła się nową publikacją na Instagramie. Do zdjęć kobieta pozuje ze swoim synem. Jej fani wzięli malca za dziewczynkę! Zobaczcie sami!

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała zaistnieć w show-biznesie. Wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej i znalazła się na okładce popularnego magazynu dla panów. Była również wodzianką w programie Wojewódzkiego, gdzie mogła chwalić się swoimi wdziękami.

Kobieta zagrała epizodyczne role w filmach, ale prawdziwą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie "Top Model". Od tego czasu 32-latka coraz lepiej radziła sobie w mediach i została prowadzącą programu "Hotel Paradise". Niedawno pojawiła się również na ściance z okazji premiery filmu "House of Gucci", gdzie chwaliła się dekoltem.

Reklama

El Dursi robi co może, aby fani o niej nie zapomnieli i często udziela się w social mediach. Jej ostatnia publikacja podzieliła fanów, którzy myśleli, że do zdjęcia pozuje z dziewczynką, a nie z synem. 

Klaudia El Dursi pokazała syna. Fani myśleli, że to dziewczynka!

Klaudia El Dursi wie, jak ważna jest rodzina. Kobieta ma dwóch synów: Dawida i Jana. Od wielu lat jej narzeczonym jest Jacek. Para nie ukrywa, że planuje powiększyć rodzinę, a El Dursi marzy o tym, aby urodzić dziewczynkę.

W niedawno opublikowanym poście kobieta chwali się sesją zdjęciową, do której pozowała z synem. Świąteczna sceneria dodaje uroku publikacji, ale fani najbardziej skupili się na wyglądzie dziecka prezenterki. Jaś ma długie włosy, a obserwatorzy myśleli, że jest... dziewczynką!

" Śliczne dziewczyny" - napisał fan.

"Jasiu to wygląda jak typowa dziewczynka... jeszcze te długie włosy" - zwrócił uwagę kolejny obserwator.

Zobaczcie ujęcia!

Sprawdźcie również:

Klaudia El Dursi nie chodzi do kościoła. Wyjawiła, dlaczego

Klaudia El Dursi życzy Barbarze Kurdej-Szatan, by nie poniosła konsekwencji

Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!

Zobaczcie więcej zdjęć Klaudii w Maxmodelspomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy