Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 15-21 września 2022. Czas niespokojnego układu planet

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 września 2022 to przedstawienie kwintesencji prawdziwej natury znaków zodiaku. Najbliższe dni to też wiele wydarzeń astrologicznych, takich jak niespokojny układ Wenus i Marsa, przejście słońca naprzeciw planety Neptun, ostatnia kwadra księżyca w Bliźniętach, a także wejście księżyca w znak Lwa. Sprawdź horoskop tygodniowy 15-21 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Tydzień od 15 do 21 września 2022 to czas na ruchy planet, które spowodują kryzys świadomości, złość, a nawet poczucie niesprawiedliwości. Dlatego ważne jest uporządkowanie wszystkich spraw, które są niedokończone lub odwlekane w nieskończoność. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Horoskop tygodniowy

Co mówi horoskop na 15-21 września 2022? Czekają na nas niespokojne układy planet w kwadracie. Wenus i Mars oddalone od siebie o dziewięćdziesiąt stopni przyniosą toksyczne problemy komunikacyjne i brak szacunku do rozmówcy. Ten sam układ Słońca i Neptuna sprawi, że górować będzie ego, które może przeszkadzać w realizacji rutynowej pracy i powodować konflikty w związkach.

Reklama

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Baran

Baran 15-21 września 2022. Będziesz szukał większej stabilności i komfortu w sferze prywatnej i zawodowej. Baranie, daj sobie przestrzeń na popełnianie błędów, choć wszyscy wiedzą, że cierpliwość nie jest twoją najmocniejszą stroną. W tym tygodniu znajdź sposób na spowolnienie swojego szybkiego tempa życia, aby uniknąć wypalenia, a także zatroszczyć się o swoją duszę i serce.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Byk

Byk 15-21 września 2022. Niektóre wydarzenia mogą skutecznie zniechęcić Byka to walki o swoje. Budowanie presji na samym sobie nie jest dobrym rozwiązaniem. Nadmierne rozmyślanie o problemach odbierze ci radość i chęci do życia. Odpuść, a może w międzyczasie znajdziesz sposób na rozwiązanie swoich problemów.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 15-21 września 2022. Odkryjesz nowe sposoby na poprawę samopoczucia, ciała i umysłu. W tym tygodniu Bliźnięta mocno postawią na samorozwój, zwłaszcza duchowy. To dobry moment na powrót do ulubionych treningów, medytacji, ćwiczeń uziemiających i innych sposób na zwiększenie poczucia równowagi samego siebie we wszechświecie.

Horoskop tygodniowy 15-21 września sierpnia 2022: Rak

Rak 15-21 września 2022. Nie wymagaj od siebie zbyt dużo w tym tygodniu, aby uniknąć rozczarowania i zamartwiania się nad sobą. Zamiast tego, mierz siły na zamiary. To dobry czas na przeorganizowanie obszarów swojego życia, które mogłyby wymagać odrobiny poprawy. Raku, jesteś zmotywowany, aby wszystko naprawić i uporządkować. 

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Lew

Lew 15-21 września 2022. Życie miłosne Lwa w tym tygodniu zostanie zachwiane. Pamiętaj, że nic nie jest tak proste, jak się wydaje. Przede wszystkim staraj się postrzegać swoje relacje (zwłaszcza romantyczne), jako stale ewoluujące odcienie szarości. Pod koniec tygodnia będziesz musiał odłożyć serce na bok i skupić się na pracy.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Panna

Panna 15-21 września 2022. Twoje wypowiedziane słowa w tym tygodniu mogą spotkać się z krytyką. Dodatkowo, Panno, możesz czuć, że ugrzęzłaś w rutynowych zajęciach i nie masz okazji wykorzystywać sowich talentów. Na szczęście pod koniec tygodnia pojawią się ludzie w twoim życiu, którzy dzielą takie same zainteresowania. Poczujesz, że masz szansę zrealizować swoje ambitne cele.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Waga

Waga 15-21 września 2022.  Pozwól sobie na błądzenie i popełnianie błędów. Zamiast zamartwiać się czy sobie dobrze radzisz i porównywać się z innymi, stwórz listę swoich zalet i wad. Być może myślisz o nowych sposobach na zwiększenie swoich umiejętności, biorąc udział w kursie online lub planując przyszłe podróże z bliskimi. Wago, skup się tylko na tym, co wymaga poprawy. Wykorzystaj też każdą chwilę w tygodniu, aby efektywnie odpocząć.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Skorpion

Skorpion 15-21 września 2022. Możesz odczuwać pragnienie uwagi i mieć poczucie, że musisz wstrzymać swoje potrzeby, aby opiekować się wszystkimi i wszystkim wokół ciebie. Skorpionie, weź głęboki oddech i zastanów się nad tym, co jest prawdziwe, a co jedynie wytworem wyobraźni. Może to być kluczem do przepracowania tego trudnego momentu. 

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Strzelec

Strzelec 15-21 września 2022. Uważaj, aby nie przywiązywać zbyt dużej wagi do tego, co w tym tygodniu mówią lub myślą o tobie inni. Możesz czuć się rozdarty między czyimiś potrzebami, a własnym pragnieniem samowystarczalności i bezpieczeństwa. Sensownym krokiem w kołowrotku negatywnych myśli, będzie uwalnianie się od presji. Strzelcu, rozwiązywanie problemów może działać na twoją korzyść, chociaż rozwiązanie może zająć trochę czasu.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Koziorożec

Koziorożec 15-21 września 2022.  Niektóre Koziorożce naturalnie odwracają się plecami do rzeczy, które uważają za zbyt niepoważne. Ty jesteś jednym z nich. Nie interesują cię rzeczy, które nie są warte zachodu. Dlatego w tym tygodniu możesz zdać sobie sprawę, że dotychczasowe przejmowanie się drobnostkami codziennego życia było nieadekwatne. Pod koniec tygodnia kosmos sprawi, że zbliżysz się do osób, które kochasz. Na pewno zrobisz na nich wrażenie, mówiąc komplementy. 

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Wodnik

Wodnik 15-21 września 2022. Im bliżej weekendu, tym bardziej praca może doprowadzać cię do szału. Utkniesz w projektach z których nie możesz się wygrzebać, a na dodatek będziesz zazdrosny, że inni radzą sobie lepiej od ciebie, Wodniku. Być może będziesz musiał zacisnąć zęby i dokończyć trochę pracy w weekend, ale kiedy już skończysz z nadrabianiem zaległości, później wszystko będzie szło płynniej.

Horoskop tygodniowy 15-21 września 2022: Ryby

Ryby 15-21 września 2022. W tym tygodniu istnieje tendencja do dostrzegania przez Ryby bardziej problemów niż możliwości. Dąż do stałego tempa produktywności, zamiast dokręcać sobie tempa przez zbliżający się deadline. Odrobina dyplomacji i łaskawości może znacznie przyczynić się do lepszych relacji ze współpracownikami.

Zobacz także:

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

Pełnia Księżyca Żniwiarzy we wrześniu 2022 r. Nadchodzi czas zbierania duchowych plonów

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy: "To moc nieskończoności"

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy