Reklama
Reklama

To będzie trzeci ślub Tomaszewskiej. Syn dosadnie powiedział co o tym myśli

Małgorzata Tomaszewska w weekend pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. To kolejne zaręczyny byłej gwiazdy TVP i prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Na dodatek ostatnio dziennikarka po raz drugi została mamą. O całych zmianach w jej życiu aktywnie uczestniczy syn Enzo. Wiadomo już, jak zareagował na zaręczyny swojej mamy.

To będzie trzeci ślub Tomaszewskiej. Syn dosadnie powiedział co o tym myśli

Małgorzata Tomaszewska do niedawna była gwiazdą porannego programu w TVP "Pytanie na śniadanie". Niestety, wraz ze swoim redakcyjnym partnerem, Aleksandrem Sikorą stracili swoje stanowiska. Do ich grona dołączyła m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, czy Izabella Krzan. W przypadku Tomaszewskiej było to o tyle emocjonujące przeżycie, ponieważ wówczas prezenterka była już w zaawansowanej ciąży. Na szczęście narodziny Laury przebiegły bez komplikacji i dziennikarka może cieszyć się ponownie macierzyństwem.

Reklama

Tymczasem w weekend Tomaszewska pochwaliła się zaręczynami. Na swoim Instagramie pokazała krótki filmik z basenu, w którym to moczy rękę z pięknym, złotym pierścionkiem na palcu. Teraz już wiadomo, jak na zaręczyny zareagował siedmioletni syn Tomaszewskiej, Enzo.

Tak syn Tomaszewskiej zareagował na jej zaręczyny. Nie gryzł się w język

Jak dowiedział się "tabloid, który skontaktował się z Małgorzatą Tomaszewską, do zaręczyn doszło w Dubaju. Dla byłej prezenterki miejsce to jest szczególnie ważne, ponieważ od lat mieszka i żyje tam jej mama. Dziennikarka nawet w czasie ciąży przyleciała tam specjalnie, żeby zrobić sobie romantyczną sesję zdjęciową.

Ukochany Małgorzaty, który na razie chce pozostać anonimowy podarował Małgorzacie złoty pierścionek z dużym czarnym kamieniem i lśniącymi brylantami dookoła. Dziennikarka od razu założyła go na palec i pokazała w słońcu, co uwieczniła na swoim Instagramie

Oto jak skomentował zaręczyny syn Małgorzaty Tomaszewskiej.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Enzuś mnie rozczulił bardziej niż kiedykolwiek, bo jak zobaczył pierścionek, to powiedział, że nie wie, czy go będzie na podobny stać, bo on sobie odłożył już dużo pieniążków i też chce kupić mamusi piękny pierścionek. Jestem ogromną szczęściarą, że mam taką wspaniałą, kochającą się rodzinę" - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Tomaszewska.

Najpierw plotkowano o rzekomym romansie Tomaszewskiej i Sikory, a teraz takie wieści

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora byli jednym z duetów w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Widzowie podobno dostrzegali pomiędzy nimi dość czułe relacje, co od razu zrodziło plotki na temat rzekomego romansu.

Po urodzeniu dziecka Aleksander Sikora ma okazję dalej uczestniczyć w życiu swojej redakcyjnej koleżanki. Zobaczył już córeczkę Tomaszewskiej i obiecał, że będzie najlepszym wujkiem na świecie.

"Deklarowałem jasno, że będę wujkiem na pełen etat. Wrzucałem też w swoje media społecznościowe kilka kadrów z wujkowych sprawunków. Byliśmy na spacerze, parę razy wpadłem do Gosi, opiekowałem się. No nie mogę sobie wystawiać takiej oceny teraz i pisać jakiejś takiej recenzji, że jestem dobrym wujkiem. To już jest po stronie Gosi" - powiedział dla Plejady Aleksander Sikora.

Zobacz też:

Małgorzata Tomaszewska z dumą przekazała radosną informację. Dziennikarka potwierdziła krążące plotki

Tajemnicze schadzki Tomaszewskiej i Sikory. Już nie uciekną od plotek

Zwolniona w ciąży Tomaszewska milczała przez tydzień. O poranku drżącym głosem zwróciła się do widzów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska | TVP | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy