Reklama
Reklama

Małgorzata Tomaszewska z dumą przekazała radosną informację. Dziennikarka potwierdziła krążące plotki

Małgorzata Tomaszewska, która niedawno powitała na świecie swoją drugą pociechę, szykuje się na kolejne zmiany w swoim życiu. Chociaż była gwiazda "Pytania na śniadanie" zwykle stara się utrzymywać w tajemnicy szczegóły dotyczące jej życia prywatnego, tym razem nie mogła się powstrzymać. Wszystko wskazuje bowiem na to, że już niebawem prezenterka stanie na ślubnym kobiercu.

Małgorzata Tomaszewska została zwolniona z TVP

Małgorzata Tomaszewska przechodzi ostatnio w swoim życiu niezwykle intensywny okres. Słynna prezenterka może mówić o wielu zmianach, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. 

Dziennikarka, która od wielu lat prężnie rozwijała swoją karierę w Telewizji Polskiej, w związku z wielką przebudową mediów publicznych nieoczekiwanie straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie".

Reklama

Odejście 35-latki z Woronicza wywołało wielki skandal - wszystko dlatego, że stacja zwolniła ją zaledwie kilka tygodni przed planowanym porodem.

Na szczęście druga pociecha Małgorzaty Tomaszewskiej przyszła na świat cała i zdrowa. Była gwiazda TVP przyznała, że to jest dla niej teraz najważniejsze, więc nie ma zamiaru zaprzątać sobie głowy utratą pracy.

"Dwa serca zniosą wszystko. A teraz, gdy mała Laura jest już na świecie, wszystko inne musi wydawać się mało ważne" - wyznała szczęśliwa mama w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Teraz okazuje się, że w życiu byłej prowadzącej "PnŚ" przyszedł czas na kolejne zmiany. Małgorzata Tomaszewska z dumą zaprezentowała w mediach społecznościowych... pierścionek zaręczynowy.

Pod nagraniem, a którym można podziwiać piękną biżuterię pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • "Gratulacje Kochana. Uściski dla Was. Będziecie wspaniałym małżeństwem" - napisała dziennikarka Joanna Górska.
  • "Czas na gratulacje! Wszystkiego najlepszego" - dodała jedna z fanek.
  • "Gratulacje, piękny pierścionek" - czytamy pod postem.

Chociaż dziennikarka od lat związana jest z mediami, stara się strzec swojej prywatności i jak do tej pory nie zdradziła tożsamości swojego narzeczonego.

"Taka jestem tajemnicza. Udało się to ukryć przez ładnych kilka lat i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej tych prywatnych spraw udawało nadal ukrywać. Ja nie lubię się dzielić życiem prywatnym. Uważam, że to jest jakaś taka moja strefa, moja sfera i lubię, kiedy są rzeczy tylko dla mnie, dla moich najbliższych przyjaciół i bardzo to cenię" - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.

Zobacz też:

Małgorzata Tomaszewska nagle pokazała córkę. Internauci zauważyli jeden szczegół

Wieści o Tomaszewskiej to nie były plotki. Nagle oficjalnie potwierdziła

Małgorzata Tomaszewska niedawno urodziła. Już wzięła się ostro do pracy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy