Andrzej Rosiewicz zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"
W zeszłym tygodniu w "halo tu polsat" ujawniono dwie pierwsze uczestniczki 19. edycji "Tańca z gwiazdami" - Helenę Englert oraz Mandarynę. Obie dały do zrozumienia, że nie mogą się już doczekać startu programu.
Do grona uczestników, jak się okazuje, dołącza też Andrzej Rosiewicz. Legendarny piosenkarz i satyryk w piątkowe przedpołudnie zawitał w studiu "halo…", gdzie oficjalnie ogłoszono jego udział w show.
Gwiazdor estrady został najstarszym uczestnikiem "TzG". Swoją charyzmą mógłby jednak obdzielić wielu młodszych kolegów.
W rozmowie z prowadzącymi nie krył podekscytowania.
"Dla mnie to jest radość i rozkosz" - wyznał Krzysztofowi Ibiszowi i Ewie Wachowicz, dodając, że czekał na tę propozycję z wytęsknieniem.
Artysta nie ma też nic przeciwko, by jego partnerka taneczna była surowa. Zdradził również, iż oglądał poprzednią edycję i kibicował Gamou Fallowi.
"Jadę po Kryształową Kulę" - zapowiedział na koniec.
Kariera Andrzeja Rosiewicza
Andrzej Rosiewicz swoją karierę na estradzie rozpoczął jeszcze w latach 50. Przez kilkanaście lat udzielał się w różnych zespołach, a pod koniec lat 70. rozpoczął karierę solową.
W jego dorobku są takie przeboje jak "Najwięcej witaminy", Czterdzieści lat minęło" z czołówki "Czterdziestolatka", "Chłopcy radarowcy" "Zenek blues" czy "Czy czuje pani cha-chę", które do dziś są chętnie grane na różnych imprezach i wydarzeniach.
Co ciekawe, Andrzej Rosiewicz ma w swoim portfolio także piosenki z gatunku disco polo oraz utwory o sukcesach polskich sportowców.
Czy jesienią zobaczymy go tańczącego cha-chę do utworu "Czy czuje pani cha-chę"? Jak sam przyznał, chętnie by to zrobił.
Zobacz też:
A jednak potwierdziło się. Ewa Kasprzyk odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"
Tomasz Wygoda gorzko o plotkach ws. jego odejścia z "TzG". Mówi to wprost
Rockowa Sykut-Jeżyna w Sopocie. Takiej jej jeszcze nikt nie widział








