Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści od Tomaszewskiej. Nagle pokazała córkę i się zaczęło. Internauci zauważyli jedno

Małgorzata Tomaszewska (35 l.) od zakończenia współpracy z publicznym nadawcom poświęca się w pełni wychowywaniu dzieci. Prezenterka wychowuje sześcioletniego synka Enzo, oraz córeczkę Laurę, która przyszła na świat w lutym. Pociechy są jej oczkiem w głowie, co doskonale widać na publikowanych w sieci zdjęciach. Dziennikarka właśnie postanowiła pokazać swoje młodsze dziecko, a internauci zwracają uwagę tylko na jedno.

Małgorzata Tomaszewska odnalazła się w roli mamy

Zwolnienie ciężarnej Małgorzaty Tomaszewskiej"Pytania na śniadanie" wywołało w sieci lawinę komentarzy. Nie brakowało głosów oburzonych takim posunięciem publicznego nadawcy. Wygląda jednak na to, że sama zainteresowana już tego nie przeżywa i w pełni oddaje się temu, co teraz dla niej najważniejsze.

Reklama

W drugiej połowie lutego Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie córeczkę. Dziennikarka wychowuje już 6-letniego synka imieniem Enzo, a niedawno jej rodzina powiększyła się o Laurę. Ukochane dzieci są oczkiem w głowie swojej znanej mamy.

Małgorzata Tomaszewska w wolnych chwilach chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu zgromadziła 147 tysięcy obserwujących, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych publikacji. Prezenterka pokazuje fanom kadry ze swojego prywatnego życia, wśród których zdecydowanie królują zdjęcia z jej dziećmi. Teraz Tomaszewska pochwaliła się zdjęciem niespełna 4-miesięcznej córeczki. I się zaczęło.

Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Fani zwracają uwagę na jedno

W mediach społecznościowych prezenterki właśnie ukazało się zdjęcie przedstawiające malutką Laurę. Dziewczynka oddaje się błogiemu relaksowi w basenie, oczywiście pod czujnym okiem mamy.

"Księżniczka ma relax" - napisała 35-latka.

Urocze nagranie błyskawicznie wywołało lawinę komentarzy. Fani nie kryli zachwytu małą Laurą. Od razu zwrócili uwagę na jeden drobiazg - zaskakująco bujną fryzurę dziewczynki.

  • "O ja cie, jakie ona ma cudne włoski"
  • "Ale fryzurka!"
  • "Mi też od razu w oczy rzuciły się włoski"
  • "Ale cuuudna, jakie włoski"
  • "Cudna księżniczka"
  • "Zazdroszczę księżniczce"

Zobacz także:

Wielka tajemnica Tomaszewskiej odkryta. A jednak, to nie były tylko plotki

Tomaszewska wzięła się ostro do pracy. Niektórzy aż nie dowierzają

Po pół roku Tomaszewska w końcu przerwała milczenie. To definitywny koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy