Reklama
Reklama

Tomaszewska pokazała syna! Enzo podbił serca fanów!

Małgorzata Tomaszewska wyjechała na wakacje. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z synkiem, o imieniu Enzo. Chłopiec podbił serca fanów prezenterki!

Małgorzata Tomaszewska na co dzień jest prezenterką w śniadaniówce "Pytanie na śniadanie", gdzie zajęła miejsce Marzeny Rogalskiej. Choć o przeszłości zawodowej prezenterki wiadomo wiele, o życiu prywatnym wręcz przeciwnie. Małgorzata stara się strzec prywatności, dlatego niemałym zaskoczeniem było zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

Małgorzata Tomaszewska pokazała synka

Małgorzata Tomaszewska przed laty była związana z Ygita Tarci, który pochodził z Turcji. Para doczekała się synka Enzo, urodzonego w 2017 roku. Niestety związek nie przetrwał, ale rozstanie odbyło się bez medialnego szumu. 

Prezenterka mimo sporej aktywności w mediach społecznościowych, rzadko pokazywała zdjęcia chłopca. Jednak ich ostatnia fotka z wakacji zachwyciła fanów. Tomaszewska razem z synkiem spędziła ferie zimowe w Dubaju. Co ciekawe, towarzyszył jej także Aleksander Sikora, z którym prowadzi "Pytanie na śniadanie".

Reklama

I faktycznie. Fani również zauważyli, że pięcioletni Enzo, to mały przystojniak. Pod postem pojawiła się masa pochlebnych słów.

Zobacz też:

Tomaszewska broni Cichopek: Trudno, żeby siedziała z grobową miną

Dwie wpadki w TVP! W studiu zapadła krępująca cisza

Tak Magda Gessler wygląda bez Makijażu! Fani są zachwyceni

Najnowsze dane dotyczące zgonów i zakażeń wśród zaszczepionych w Polsce


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy