Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tomaszewska broni Cichopek: Trudno, żeby siedziała z grobową miną

Małgorzata Tomaszewska postanowiła zabrać głos w sprawie afery związanej z pogłoskami, że Kasia Cichopek ma problemy w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca śniadaniowy program TVP wyjaśniła, na czym polega ich praca.

Małgorzata Tomaszewska broni Kasi Cichopek

Małgorzata Tomaszewska, od 2018 roku związana jest z Telewizją Polską. Od ponad trzech lat prowadzi śniadaniowy program "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka uważa, że nie jest to prosta praca. Każda rozmowa z zaproszonymi gośćmi, która na antenie trwa zaledwie kilka minut, wymaga od prowadzącego przygotowania, a to może trwać czasami kilka godzin. Poza tym w trakcie programu na żywo trzeba umieć tak prowadzić dyskusję, by zaproszeni goście, którzy często są zestresowani, opowiedzieli widzom jasno dany temat. Od prowadzącego zależy, jak potoczy się konwersacja.

Reklama

Tomaszewska w rozmowie z Pomponik.pl postanowiła odnieść się do plotek na temat innej prowadzącej - Kasi Cichopek. Ostatnio media obiegły informacje, że widzowie skarżą się na brak profesjonalizmu gwiazdy "M jak miłość". Zarzucają jej, że popełnia gafy i śmieje się w nieodpowiednich momentach. Padło nawet stwierdzenie, że jest infantylna. Sama producentka programu, Aleksandra Zawłocka, broniła Kasi Cichopek, o czym pisaliśmy tutaj. Teraz również w rozmowie z naszym reporterem koleżanka z programu ujęła się za Kasią.

Dziennikarka wymieniła zalety Katarzyny Cichopek, Stwierdziła, że "Pytanie na śniadanie" z założenia jest programem rozrywkowym i uśmiech zjednuje widzów. Stanowczo zaprzeczyła zarzutom o infantylności Kasi.


Prowadząca "PNŚ" wraz z lubianym przez widzów Aleksandrem Sikorą stanowczo zaprzeczyła pogłoskom o spadku oglądalności. Jej zdaniem to, że widzowie wybierają, bądź rezygnują z programu nie zależy tylko od prezenterów. Ważny jest dobór tematów i wiele innych czynników, a nie tylko postawa prowadzącego.

A wy, lubicie oglądać "PNŚ"? Jak odbieracie Kasię? Która pawa prowadzących jest waszym zdaniem najlepsza?

Cały wywiad z Małgorzatą Tomaszewską możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też:

Cichopek ma kłopoty w TVP? Producentka "Pytania na śniadanie" zabrała głos

Koronawirus w Polsce: mapa zakażeń i dobowa liczba zgonów

Prawdziwa liczba zakażeń jest większa, niż oficjalnie podawane dane

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy