Reklama

Izabella Krzan

Izabella Krzan jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Widownia najbardziej kojarzy ją z programów takich jak: „Pytanie na Śniadanie”, „Koło fortuny” czy „Czar par”. Jak wyglądały jej początki?
Izabella Krzan - najważniejsze informacje
Izabella Krzan /Piętka Mieszko /AKPA

Izabella Krzan - najważniejsze informacje

  • Data urodzenia:

    14.02.1995

  • Miejsce urodzenia:

    Olsztyn

  • Kraj urodzenia:

    Polska

  • Produkcje:

Izabella Krzan jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Widownia najbardziej kojarzy ją z programów takich jak: „Pytanie na Śniadanie”, „Koło fortuny” czy „Czar par”. Jak wyglądały jej początki?

Dzieciństwo i młodość

Izabella Krzan przyszła na świat 14 lutego 1995 r. w Olsztynie. Była dzieckiem uzdolnionym sportowo – trenowała siatkówkę. Później jej pasją stał się taniec towarzyski. Izabella wspomina w wywiadach, że jako mała dziewczynka oglądała „Taniec z Gwiazdami” i zapragnęła wystąpić w programie. Jednak w kolejnych latach porzuciła hobby i poszła inną drogą. Ukończyła studia licencjackie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zdobycie popularności

Izabella Krzan już od najmłodszych lat lubiła pracę z obiektywem – była jeszcze nastolatką, kiedy zaczęła pracować jako modelka i brała udział w pierwszych poważnych sesjach zdjęciowych. Jako szesnastolatka wypłynęła na szerokie wody – zaczęła przygodę z konkursami piękności. W 2011 roku została Miss Nastolatek Warmii i Mazur, a trzy lata później zdobyła tytuł III Wicemiss Warmii i Mazur. 

Prawdziwy przełom w jej karierze nastąpił w 2016 roku, kiedy zwyciężyła w konkursie Miss Polonia. W tym samym roku reprezentowała Polskę na wyborach Miss Universe, który odbył się na Filipinach. Chociaż nie osiągnęła na nim sukcesu, zaskarbiła sobie serca polskich widzów. W tamtym czasie otworzyły się przed nią drzwi do kariery medialnej.

Dalszy rozwój kariery

W 2017 roku Krzan rozpoczęła pracę w telewizji – jej debiutem był program „Lajk!” w „Pytaniu na śniadanie”. Widzowie mogą kojarzyć ją także z „Koła fortuny”, które prowadziła z Rafałem Brzozowskim, a od 2019 roku z Norbim. W 2021 stanęła też przed trudnym wyzwaniem, bo musiała zastąpić w „Pytaniu na śniadanie” Marzenę Rogalską, która przez wiele lat występowała tam w duecie z Tomaszem Kammelem. Jednak nowa prezenterka podołała zadaniu i odnalazła się w tej roli. 

W 2019 roku Izabella Krzan została współprowadzącą – razem z Maciejem Kurzajewskim – wznowionej produkcji „Czar Par”, gdzie można śledzić zmagania zawodników, którzy muszą udowodnić siłę swojej miłości do drugiej połówki. Miss Polonia przez kilka lat prowadziła Sylwester Marzeń z Dwójką, a w 2021 została też kapitanem drużyny w programie „To był rok!”.

Izabella Krzan brała też gościnny udział w takich programach, jak: „Kocham Cię, Polsko!”, „Familiada”, „Postaw na milion”, czy „Dzikie ucho”.

Rodzina i związki

Izabella jest bardzo silnie związana emocjonalnie ze swoją mamą Bożeną, która jest jej najlepszą przyjaciółką. Podobną więź nawiązała ze swoim starszym o osiem lat bratem Grzegorzem. Miss przed długi czas była związana z Michałem Filipem – przystojnym polskim siatkarzem. W 2019 roku media obiegła informacja o rozstaniu pary. 

Jakiś czas później prezentera podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Jak się później okazało, to jej nowy partner – Dominik Kowalski, który jest projektantem mody. Jak przyznała w wywiadzie, zakochani na razie nie myślą o ślubie.

Izabella Krzan - Wiadomości