Na ten powrót fani "M jak miłość" czekali 20 lat. Dziś to już oficjalne: "Simona wraca"

Ania Wigrowska

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Teresa LipowskaPrończykAKPA

Powrót Simony w "M jak miłość". Fani czekali 20 lat

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ogłasza oficjalnie ws. "M jak miłość"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wraca do "M jak miłość"

  • "Super, wreszcie coś nowego w serialu. Pani wnosi energię"
  • "Znowu będę oglądać M jak miłość"
  • "Ale się cieszę, pani Agnieszko. Uwielbiam Simonę. Do dziś oglądam stare odcinki z pani udziałem"
  • "Mocno wierzyłam w to po walentynkowym odcinku, że to się stanie"
  • "Super, najlepsza postać. Czekamy" - piszą rozentuzjazmowani.
Ewa Chodakowska o relacji z Lewandowską. Co myśli o diecie gwiazd?pomponik.pl
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?