Reklama
Reklama

Doda kocha skandale? Od zawsze szokowała w show-biznesie - te afery zna każdy!

Dorota Rabczewska (38 l.) obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności muzycznej. Przez te wszystkie lata kojarzona była nie tylko ze swoimi piosenkami, ale także różnymi skandalami. W tym artykule zebraliśmy najgłośniejsze z nich!

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek w Polsce. Pewna siebie, inteligentna, uzdolniona, a także zabójczo piękna. Obecnie w telewizji Polsat można oglądać show z jej udziałem "Doda. 12 kroków do miłości", w którym wręcz szokuje wyznaniami o swoim życiu prywatnym. Ale... to niejedyne szaleństwo Dody!

Doda i Edyta Górniak

Dorota Rabczewska oraz Edyta Górniak są w konflikcie od co najmniej kilkunastu lat. Jego początków można się doszukiwać w 2007 roku, kiedy to Edzia wypowiedziała się dość niepochlebnie na temat repertuaru swojej młodszej koleżanki. 

Reklama

Podczas emisji programu "Jak oni śpiewają" tak skomentowała jej utwór pt. "Szansa":

Później miała otwarcie krytykować warsztat wokalny Dody. Artystka nie pozostała jej dłużna i cóż... słowne przepychanki trwają od kilkunastu lat i nie zanosi się na zakopanie topora wojennego.

A co wy myślicie o tym sporze? Na screenie widać komentarz Edyty Górniak po tym, jak na jaw wyszło kolejne ślubne fiasko Rabczewskiej.

Doda i Justyna Steczkowska

Konflikt pomiędzy Justyną Steczkowską a Dodą rozpoczął się podczas emisji "Gwiazdy tańczą na lodzie"

Doda zasiadała w jury show i obrażała Justynę, która była prowadzącą program. Artystki ostatecznie zakopały topór wojenny podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", którego pomysłodawczynią była sama Rabczewska.

Po tym wydarzeniu wokalistka zaczęła pozytywne wypowiadać się na temat koleżanki i wygląda na to, że wszystko wróciło pomiędzy nimi do normy.

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak

Dorota Rabczewska ma zakaz występowania w telewizji TVN. Podobno stacja ta wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak w prywatnej wojnie z Dodą

Wszystko miało się zacząć, gdy Doda zaatakowała prowadzącą "Dzień Dobry TVN" w toalecie po tym, jak ta miała publicznie opowiadać o rodzicach wokalistki. 

Jak się okazało, jej matka chorowała wtedy na nowotwór, więc był to dla niej naprawdę ciężki czas.

Jak uważacie, czy Agnieszka przesadziła?

Doda i Emil Haidar

Doda spotykała się z Emilem Haidarem od 2014 roku, a w 2015 para się zaręczyła. Później doszło do rozpadu ich związku. Rabczewska otrzymała nawet zakaz zbliżania się do mężczyzny, który jednak złamała zaraz po ogłoszeniu wyroku sądu i porysowała mu samochód

Zasądzono jej wtedy 10 tysięcy złotych kary. W 2017 roku oddała mu pierścionek, w asyście fotoreporterów, zanosząc go do Urzędu Skarbowego jako formę spłaty długu wobec skarbu państwa.

Doda i Biblia

Doda została skazana za obrazę uczuć religijnych. Stwierdziła bowiem, że "ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem gość palący zioła", co uraziło Ryszarda Nowaka, szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, oraz senatora PiS, Stanisława Koguta. Artystka wielokrotnie odwoływała się od wyroku sądu, który zasądził jej karę 5 tysięcy złotych.

Doda i Emil Stępień

Doda nie ma szczęścia w miłości. Małżeństwo z Emilem Stępniem, podobnie jak z Radosławem Majdanem, trwało zaledwie trzy lata. 

W tym czasie byliśmy świadkami ich zaręczyn oraz ślubu w Marbelli, miłosnych kadrów w teledysku oraz wspólnego dzieła filmowego, przez które ich małżeństwo dobiegło końca. 

Konflikt był na tyle wielowątkowy, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy największym problemem były ich relacje, czy afera wokół spółki Stępnia oraz Rabczewskiej.

Doda i Radosław Majdan

Pierwszym mężem Dody był Radosław Majdan - wtedy piłkarz, który początkowo nie widział świata poza swoją żoną. Ich małżeństwo było bardzo intensywne, ale dość krótkie. Wspólne teledyski, skandale oraz wywiady stale podgrzewały atmosferę wokół pary.

Doda niejednokrotnie powtarzała, że Majdan był jej jedyną prawdziwą miłością. Miała także powiedzieć podczas rozmowy z psychologiem w swoim show "Doda. 12 kroków do miłości":

Sam Majdan nie odniósł się do tych słów. Jednak w jednym z wywiadów wyraził życzenie, by obie jego byłe żony zaznały szczęścia, tak jak on znalazł je u boku Małgorzaty Rozenek.

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan

O tym, że Doda oraz Małgorzata Rozenek-Majdan nie pałają do siebie sympatią, wiedzą wszyscy, którzy śledzą losy artystki. 

W ostatnim czasie do prowadzących "Dzień Dobry TVN" dołączyła Perfekcyjna Pani Domu i już zdążyła wbić szpilkę swojej rywalce:

"Mówi się, że królowa jest tylko jedna, my właśnie zadamy temu kłam, bo w studiu z nami królowa polskiej telewizji, Magda Gessler".

Co sądzicie o tych kontrowersjach? 

Jeśli jesteście ciekawi Dody, to można ją oglądać w programie, w którym... szuka męża! Program "Doda. 12 kroków do miłości" emitowany jest od soboty 3 września 2022 roku o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

"Doda, co Niemca nie chciała", ale się przekonała! "Jestem go głodna"

Doda dogada się z Niemcem Stefanem? "Jestem z Polski i nienawidzę zasad"

Doda wyprzedała płytę przed premierą. Rabczewska nie kryje emocji

Doda ostro do fanów: "Przestańcie mi gadać o tym ginekologu!"

Doda szczerze wyznaje swoje seksualne preferencje. "Jestem perwer"!

Oto wady Dody, do których sama się przyznała. Lista jest naprawdę długa!

Wściekła Doda stanęła w obronie Polaków. "Zgasiła" kandydata na miłość życia

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy