Reklama
Reklama

Wściekła Doda stanęła w obronie Polaków. "Zgasiła" kandydata na miłość życia

Od kilku tygodni z zapartym tchem śledzimy próby znalezienia miłości przez Dorotę Rabczewską. Popularna Doda na razie nie znalazła odpowiedniego kandydata i trudno jej się dziwić, patrząc na dobór kandydatów. Celebrytkę szczególnie rozgniewał były kryminalista, który skrytykował Polaków za brak uśmiechu. I wtedy się zaczęło...


Swoje poszukiwania nowego partnera Doda powiązała z dostępnym na Polsacie programem "Doda. 12 kroków do miłości". Na razie całą akcję trudno uznać za sukces z punktu widzenia matrymonialnego, bo żaden kandydat nie przypadł do gustu piosenkarce. Osobiście w sumie się nie dziwię, bo trudno mówić o płomiennym uczuciu po spotkaniu z byłym kryminalistą czy innym mężczyzną, który na pierwszej randce ofiarował Rabczewskiej erotyczny prezent.

Reklama

Doda zmiażdżyła kandydata za... antypolskość!

W 5. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" spotkała się ze wspomnianym tu już Jarosławem Kłosem. Media początkowo zainteresowały się jego pobytem w więzieniu, ale ciekawych momentów w trakcie zorganizowanej przez mężczyznę randki było znacznie więcej. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat różnic między Polakami i przedstawicielami innych narodów. Doda przyznała, że prawdziwe przyjaźnie takie jak między nami nie zdarzają się prawie nigdzie na świecie.

Wtedy Jarosław wyskoczył z klasycznym stwierdzeniem, że przecież "Włosi, Portugalczycy czy Hiszpanie" częściej od nas się uśmiechają. Potencjalny wybranek chyba nie spodziewał się takiej reakcji Dody, która wybuchnęła gorącą wściekłością. Wszystko w obronie naszego dobrego imienia:

Jarosław chyba nie spodziewał się takiej reakcji Doroty Rabczewskiej, bo błyskawicznie wycofał się z poprzedniego stwierdzenia i przyznał piosenkarce rację. Podobnie jak dziesiątki internautów, którzy świętują w mediach społecznościowych płomienną obronę Polaków ze strony Dody. Wokalistka w jednej chwili zamieniła się w prawdziwą narodową bohaterkę, która wyrzuca do kosza krążące od dawna stereotypy i mówi "wielkopolakowi" kilka słów prawdy.

Zobacz też:

Doda "skromnie" wyznaje swoje wady. Jest ich sporo!

Co dalej z byłym mężem Dody? W jego sprawie zeznawała inna gwiazda.

Wkleili Jarosława Kaczyńskiego do "Jeden z dziesięciu".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama