Reklama
Reklama

Oto wady Dody, do których sama się przyznała. Lista jest naprawdę długa!

Jaka jest Doda? Na pewno wyjątkowa, barwna i utalentowana. Czy "królowa" ma jakieś wady? Kandydatowi na dziewiątej randce w swoim show "Doda. 12 kroków do miłości" opowiedziała właśnie o... swoich wadach. Spodziewaliście się?

"DODAtek. 12 kroków do miłości". Doda na dwóch kolejnych randkach

Doda na kolejnych randkach zaczyna zauważać, jakie błędy popełnia w komunikowaniu się z mężczyznami. Choć kandydaci z odcinka na odcinek teoretycznie spełniają wymagania wokalistki, to drobne niuanse potrafią całkowicie skreślić potencjalnego partnera. 

5. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" konsultowała randki z psychologiem, Leszkiem Mellibrudą, z którym teraz ma bardzo dobry kontakt.

Reklama

Oczywiście Doda nie byłaby sobą, gdyby nie skorzystała z usług wróżki. W końcu wokalistka jest zodiakalnym Wodnikiem i wierzy w moc gwiazd i kryształów.

Oto wady Dody, do których sama się przyznała. Lista jest naprawdę długa!

Co jednak Doda mówi o sobie? Czy są to same superlatywy? Czy ma wady i widzi siebie czasem w negatywnym świetle? Okazuje się, że tak. 

Jarek, biznesmen z kryminalną przeszłością, mieszkający na co dzień w Warszawie, zaprosił Dodę do swojej rodzinnej miejscowości na Mazurach. Podczas rozmowy mężczyzna zapytał Dodę o jej wady. Uwaga - lista jest naprawdę długa!

"Jestem bardzo nerwowy rocznik" - to zgadzałoby się, szczególnie, kiedy np. Doda paliła ubrania Nergala na balkonie i wyrzucała jego rzeczy.

"Jestem bardzo emocjonalna" - już w programie Doda pokazała, że potrafi się wzruszyć podczas rozmów na wrażliwe tematy.

"Jestem despotką", "Rzadko idę na kompromisy" - to idealnie nadaje się do połączenia despotyzmu i braku chęci pójścia na kompromisy.

"Czasami też hipokrytką" - możemy zobaczyć nawet na odcinku, kiedy Doda skusiła się wino, choć zawsze deklaruje, że nie spożywa w ogóle alkoholu.

"Czasami mogę się wydawać, że jestem oschła, ale nie jestem, po prostu chronię siebie w jakiś sposób" - na pewno wpływ na takie zachowanie miało wczesne wejście do świata showbiznesu. Doda miała wówczas 16 lat.

"Izoluję się często. Ta izolacja nie sprzyja komunikacji, ale jakbym spotkała mężczyznę, który by wychodził naprzeciw i sam do mnie do tej pieczary, czy gdziekolwiek się zamknę jakoś potrafił się przedostać, to ja bym się oswoiła z biegiem czasu"

"Nie jestem panią domu. Nie będę zapie****ać, nie będę sprzątać. Nie pamiętam, kiedy mopa w ręku trzymałam" - czy ktoś pamięta słynny tekst Dody "żurki srurki, z torebki je**ę"?

A wy, jak oceniacie Dodę?

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy