Reklama
Reklama

Doda w szoku! Niczego się nie spodziewała. Uspokaja fanów!

Doda (38 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Obecnie można oglądać ją w programie "Doda. 12 kroków do miłości" emitowanym w telewizji Polsat. Okazuje się, że nie tylko show wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Jej nowy album "Aquaria" ma swoją premierę dopiero 21 października 2022 roku, ale już dziś... wyprzedał się!

Doda po trzech latach, postanowiła wydać nowy album, który już niedługo będzie mieć swoją premierę. Gwiazda doskonale go promuje w sieci. Nic więc dziwnego, że krążek wyprzedał się jeszcze przed swoją premierą.

Płyta Dody wyprzedana przed premierą

Dorota Rabczewska o nowej płycie pisze nie tylko w swoich mediach społecznościowych, ale również opowiada o niej w show Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości". 1 października 2022 roku ruszyła przedsprzedaż płyty w Empiku i... krążek od razu się wyprzedał!

Reklama

Doda w swoich mediach społecznościowych postanowiła podziękować fanom za tak duże zainteresowanie oraz uspokoić ich, że płyta ponownie jest dostępna w sklepach.

Znajdziemy na niej takie utwory jak "Fake Love" (posłuchaj!) czy "Melodia ta" (sprawdź!). Obydwie piosenki stały się numerami jeden we wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce. Na płycie znalazła się również klimatyczna ballada "Pewnie już wiesz".

Czwarty solowy album Dody miał sprawić, że rozliczy się ze swoimi demonami. Dorota ubarwia swoje piosenki elektronicznym brzmieniem, które doskonale wpisuje się w obecne trendy.

"Doda. 12 kroków do miłości" - o czym jest show Polsatu?

Dorota Rabczewska ma za sobą kilka niezbyt udanych związków. Niektóre jej  rozstania były ciche, inne kończyły się medialną awanturą. 

W programie "Doda. 12 kroków do miłości" wokalistka wspólnie z psychologiem szuka idealnego partnera. Ma już za sobą kilka randek, jednak do tej pory nie znalazł się kandydat, który zrobiłby na niej piorunujące wrażenie.

Program można oglądać od soboty 3 września 2022 roku o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

Dorota Rabczewska - kariera i życie prywatne

Dorota Rabczewska urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Od 1998 do 2000 roku była aktorką musicalową teatru Buffo. W kolejnych latach występowała jako wokalistka zespołu Virgin.

Od 2007 roku artystka solowa. Wydała trzy albumy studyjne: "Diamond Bitch", "7 pokus głównych" i "Dorota".

Pomiędzy projektami muzycznymi zasiadała w jury kilku programów telewizyjnych oraz brała udział w kampaniach reklamowych. 

Zagrała w filmie "Pitbull. Ostatni pies" oraz wyprodukowała "Dziewczyny z Dubaju".

Angażuje się w akcje charytatywne, za co wielokrotnie była nagradzana, m.in. tytułem Lidera Roku w Ochronie Zdrowia za działalność na rzecz chorych na białaczkę.

Zobacz też:

Wściekła Doda stanęła w obronie Polaków. "Zgasiła" kandydata na miłość życia


"Doda, co Niemca nie chciała", ale się przekonała! "Jestem go głodna"


Doda dogada się z Niemcem Stefanem? "Jestem z Polski i nienawidzę zasad"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy