Reklama
Reklama

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Prezenter wszystko wyjawił w sieci

Program "Pytanie na śniadanie" od jakiegoś czasu wzbudza ogromne emocje. Niedawno głośno w sieci zrobiło się o nim za sprawą powrotu Anny Popek. Kiedy już wszyscy widzowie myśleli, że nie będzie więcej zmian, Łukasz Nowicki ogłosił, iż odchodzi z programu.

"Pytania na śniadanie" - ponad 20 lat na ekranach TVP2

"Pytanie na śniadanie" w zeszłym roku świętował nawet swoje 20-lecie. Na antenie TVP2 można oglądać go aż siedem dni w tygodniu. Niedawno w formacie zaszło sporo zmian. Do show wróciła Anna Popek, która miała dość długą przerwę z programem. W show "Pytanie na śniadanie" poruszane są tematy aktualne, a do studia często zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin.

Reklama

Zobacz też: Anna Popek znów pojawi się w "Pytaniu na śniadanie!". TVP zaskoczyło widzów popularnej śniadaniówki

W programie niezmiennie pojawiają się: Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska, Tomasz Wolny, Tomasz Kammel, Izabela Krzan, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora oraz Łukasz Nowicki. Niestety, ten ostatni ma dla swoich fanów niezbyt pozytywne wiadomości.

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki odchodzi z programu

Niedawno na instagramowym koncie Łukasza Nowickiego pojawił się post, w którym prezenter wyjawił, iż na jakiś czas znika z programu "Pytanie na śniadanie". Taka decyzja podyktowana jest podróżą prezentera.

"Już za tydzień ruszam na rowerze do Rumunii... nie mogę się doczekać takich widoków, gór, Suczawy, Polaków w Rumunii, kanionu Bicaz, i cudownych klasztorów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO..." - napisał w sieci prezenter.

Jedna z fanek zapytała go o to, czy wycieczka rowerowa rozpocznie się już w Polsce. W sieci mężczyzna napisał, że wybiera się busem do Rumunii, a następnie wsiądzie na rower.

"Ale że z Polski???? Znowu pana mało będzie w "PnŚ". A ja mam zawsze lepszy humor, jak pan prowadzi" - napisała przerażona kobieta.

"Do Rumunii busem. Tam dopiero wsiadamy na rowery" - odpisał Nowicki.

Łukasz Nowicki kupił apartament na Bałkanach

Nie od dziś wiadomo, że Łukasz Nowicki uwielbia podróże. Prócz pracy w telewizji czy teatrze chętnie zwiedza południe Europy. Ostatnio jego ulubionym kierunkiem była Albania. Rok temu kupił nawet tam apartament, który okazjonalnie wynajmuje. Taka działalność się opłaciła, ponieważ zarobione z wynajmu pieniądze mężczyzna zainwestował w nowe mieszkanie.

"Nasze drugie mieszkanie w Sarandzie! Remont ukończony!!! Penthouse na ostatnim 9 piętrze z bajecznym widokiem na Korfu już wkrótce trafi na Airbnb. Serdecznie zapraszamy od weekendu majowego!" - zachwalał w sieci Nowicki.

Zobacz też:

Afera po ostatnim odcinku "Pytania na śniadanie". Widzowie oburzeni

Ida Nowakowska dostała ataku kaszlu w "Pytaniu na śniadanie"! Musiała zejść z wizji

Ida Nowakowska zrobiła to przed kamerami. Feralne nagranie trafiło do sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy