Reklama
Reklama

Ida Nowakowska dostała ataku kaszlu w "Pytaniu na śniadanie"! Musiała zejść z wizji

Ida Nowakowska dostała ataku kaszlu podczas wtorkowego programu "Pytanie na śniadanie". Prezenterka musiała zejść z wizji, pozostawiając z gośćmi drugiego gospodarza, Tomasza Wolnego. Winnym całego zamieszania okazał się błękitny sweterek Idy.

Ida Nowakowska,  tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna związana jest z Telewizją Polską. Cztery lata temu została gospodynią porannego programu "Pytanie na śniadanie". Prowadziła też rozrywkowe show "The Voice Kids" oraz była jurorką w "Dance Dance Dance".  

Ida Nowakowska musiała przerwać prowadzenie "Pytania na śniadanie"

Ida Nowakowska miała prawdziwego pecha na planie "Pytania na śniadanie" we wtorek 3 stycznia. Prezenterka podczas rozmowy z gośćmi zaproszonymi do rozmowy dostała ataku kaszlu. Musiałą opuścić kanapę. Tomasz Wolny, który wraz z Idą prowadzi poranne pasmo, dzielnie kontynuował dyskusję. Jednak zza kadru dobiegały odgłosy kaszlącej Idy. Po chwili prezenterka wróciła do gości, ale sytuacja się powtórzyła. Okazało się, że winnym całego zamieszania jest sweter Idy. Gospodyni "Pytania na śniadanie" założyła tego dnia błękitny rozpinany sweter, którego kłaczki unosiły się wokół i drażniły drogi oddechowe. Nic nie pomogło, dopiero zmiana ubrania dała efekt. Ida musiała pożyczyć i inny sweter i do końca programu miała na sobie czerwony kardigan z bufiastymi rękawami.

Reklama

"Nowy rok, nowa ja, nowy sweterek, nowa ja, miejmy nadzieję, że na ten nie będę uczulona" - wyjaśniła widzom śniadaniówki, kiedy wreszcie wróciła na plan i rozpoczęła rozmowę z Anną Lewandowską.

Ida Nowakowska - kariera

Ida Nowakowska jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2014 roku ukończyła także aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W tym samym czasie studiowała również na uczelnianym Wydziale Nauk Politycznych ze specjalizacją w relacjach międzynarodowych. 

Tańczyła w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w "La Bayadere" oraz w Lincoln Center, gdzie zagrała główną rolę w musicalu "Reel to Real". Udało jej się również zdobyć rolę w filmie "Out of Reach", gdzie zagrała u boku Stevena Seagala. Zagrała m.in. w festiwalowych filmach krótkometrażowych i teledyskach. Pracowała również jako tancerka na tournée z Bruno Marsem oraz Cee Lo Greenem. Przez kilka lat była aktorką i tancerką teatru Janusza Józefowicza Studio Buffo orraz solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Występowała w musicalach: "Piotruś Pan", "Koty", "Upiór w operze" i "Taniec wampirów".

Ida Nowakowska - życie prywatne

W 2015 roku Ida Nowakowska poślubiła Jacka Herndona. Para poznała się podczas pierwszego roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W 2020 roku Jack przyjechał do Polski, a w maju 2021 roku artystka urodziła syna Maksymiliana Marka. 

Zobacz też:

Tak wygląda wigilia u Idy Nowakowskiej: nowoczesne potrawy, wegański bigos i wino. "Nie jesteśmy anty"

Ida Nowakowska chciałaby iść z nowym prezesem TVP na imprezę integracyjną? Oto, co powiedziała

Niewiarygodne, o co zapytała Ida Nowakowska. Goście aż zaniemówili!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy