Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ida Nowakowska świętuje rocznicę ślubu. Opublikowała dotąd niewidziane ujęcia

Ida Nowakowska (30 l.) opublikowała bardzo emocjonujące wideo w dzień rocznicy jej ślubu. W obszernym poście wychwalała swojego męża.

Ida Nowakowska razem ze swoim mężem Jackiem Herndonem obchodziła 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji zdecydowała się zamieścić krótkie wideo, które pokazywało, jak spędzili ten wyjątkowy czas. Oczywiście głównym bohaterem filmu był ich synek, który zaledwie dwa miesiące temu przyszedł na świat.

Ida Nowakowska świętuje rocznicę ślubu

Ida Nowakowska wyszła za mąż w 2015 roku. Jacka poznała podczas studiów w Stanach Zjednoczonych. Mimo ogromnej miłości przez wiele lat tworzyli związek na odległość - ona w Polsce, on w USA. Od kiedy przywitali na świecie swoje pierwszego dziecko, najwyraźniej podjęli decyzję, że zostają w Polsce. Nic więc dziwnego, że rocznicę ślubu spędzili w pięknym Wrocławiu. Oczywiście cały czas był z nimi ich synek. Wideo z wyjazdu pojawiło się na Instagramie prezenterki. Nie obyło się także bez tkliwego podpisu, w którym zachwalała swojego męża.

Reklama

Na uwagę także zasługuje kreacja Idy. Prezenterka na tę okazję wybrała czarną, tiulową sukienkę w grochy. Kreację dopełnia prostym uczesaniem, które idealnie pasowały to sukienki. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę świetnie. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje