Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Ida Nowakowska chciałaby iść z nowym prezesem TVP na imprezę integracyjną? Oto, co powiedziała

Mateusz Matyszkowicz (41 l.) jest już prezesem TVP od kilku miesięcy. Czy przez ten czas zdążył zapoznać się z pracownikami stacji? Być może na Woronicza odbyła się już impreza integracyjna? O tym wszystkim opowiedziała naszemu dziennikarzowi popularna prezenterka "Pytania na śniadanie" - Ida Nowakowska (31 l.).

Ida Nowakowska o prezesie Mateuszu Matyszkowiczu

O tym, co sądzi o nowym szefie TVP Mateuszu Matyszkowiczu, opowiedziała nam nieco wieloletnia pracowniczka Telewizji Polskiej - Ida Nowakowska.

Jak popularna prezenterka odnajduje się w pracy po przetasowaniach na najwyższych stanowiskach? Prowadząca "Pytanie na śniadanie" stwierdziła, że póki co, nie zauważa znaczących zmian. Wynika to poniekąd z faktu, że obecny prezes TVP nie jest zupełnie nową osobą w spółce - wcześniej prowadził przecież TVP Kultura.

Czy z racji na zmiany personalne, odbyła się impreza organizacyjna w firmie? O tym wszystkim dowiecie się z wywiadu, który przeprowadził reporter Pomponika. Zobaczcie sami:

Reklama

Gwiazda telewizji publicznej przyznaje, że wszelkiego rodzaju "wieczorki zapoznawcze" to rewelacyjny pomysł i z chęcią brałaby w nich udział jak najczęściej!

Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP

Jacek Kurski pełnił rolę prezesa TVP przez sześć lat. Po bardzo udanej pierwszej kadencji w latach 2016-2020, były poseł ponownie został wybrany na dyrektora stacji. Nic nie wskazywało na to, by w najbliższych latach rolę szefa telewizji publicznej miał przejąć ktoś inny. Tym bardziej wielkie zdziwienie wywołało odwołanie Kurskiego i zastąpieniem go dużo młodszym, ale nie mniej doświadczonym, byłym prezesem TVP Kultura - Mateuszem Matyszkowiczem.

Kurski w ciągu kilku lat przeprowadził w Telewizji Polskiej prawdziwą rewolucję. To za jego rządów stacja, która kiedyś kierowała się "misją" i  propagowała wielu ambitnych artystów, stała się telewizją dla wszystkich. Szczególną popularnością zaczęli cieszyć się wykonawcy disco polo. Dzięki Jackowi Kurskiemu muzyka chodnikowa weszła na salony i ogólnopolską karierę zrobili tacy artyści jak Zenek Martyniuk czy Sławomir Zapała.

Nowy prezes początkowo miał ambicję zająć się na powrót promocją treści na wysokim poziomie - wszak sam z wykształcenia jest filozofem, a prywatnie wielbicielem literatury i sztuki. Jednak jak się okazało, wyniki oglądalności okazały się ważniejsze, dlatego wbrew wcześniejszym zapowiedziom - koncerty disco polo nadal będą gościły w ramówce TVP.


Zobacz też:

Ida Nowakowska i Jacek Herndon: nie zawsze w ich związku było kolorowo. Musieli zamieszkać osobno!

"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska zapomniała o dobrych manierach? Co to za pytania!

Ida Nowakowska dosadnie podsumowała pracę Cichopek i Kurzajewskiego. Tego nikt nie mówił


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Mateusz Matyszkowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy