Reklama
Reklama

Ida Nowakowska zrobiła to przed kamerami. Feralne nagranie trafiło do sieci

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola pojawili się w „Pytaniu na śniadanie”. Znana prezenterka zasiadła przed kamerą w zupełnie nowej roli – jako gość programu, a nie jego czołowa gwiazda. Mimo to dołożyła wszelkich starań, by Polacy zapamiętali jej wystąpienia. Aż trudno uwierzyć, jak się zbłaźniła!

Ida Nowakowska i Agustin Egurolla ośmieszyli TVP?

Telewizja Polska ostatnio nie ma dobrej paasy. Media wciąż rozpisują się o kolejnych wpadkach, zdarzających się na antenie TVP. Trudno się dziwić, bo to co czasami dzieje się na antenie przechodzi ludzkie pojęcie. Obecnie w sieci krąży wideo, na którym widać, jak Ida Nowakowska nieudolnie rapuje, podczas gdy jej znajomi z branży tańcują w studiu "Pytania na śniadanie".

Reklama

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola wybrali się do porannego programu z misją promowania "You Can Dance. Nowa Generacja". Niestety, w trakcie wywiadu czekały na nich pewne komplikacje. Otóż, prowadząca program Małgorzata Opczowska usilnie namawiała choreografa do zatańczenia na wizji. Mężczyzna nie wydawał się usatysfakcjonowany i wciąż odmawiał, aż na sam koniec swojego wejścia uległ pokusie i oddał się dzikim pląsom do... rapu, który zaserwowała widzom Ida Nowakowska.

Wymyślone na szybko zdania praktycznie do siebie nie pasowały. Nieudolna próba zabłyśnięcia Nowakowskiej tak rozbawiła widzów, że postanowili obśmiać ją w sieci. Wielu wciąż nie może uwierzyć, że pieniądze podatników są wydawane na coś takiego.  Zobaczcie sami!

Ida Nowakowska - kariera jakich mało

Ida Nowakowska karierę telewizyjną rozpoczęła w 2007 roku, występując w tanecznym talent show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Do telewizji powróciła w 2018 roku i wraz z Marceliną Zawadzką prowadziła program kulinarny "Bake Off Junior". Ten moment zapoczątkował jej karierę w Telewizji Polskiej.

W 2019 roku Ida Nowakowska zaczęła współprowadzić program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" w TVP2, a następnie program rozrywkowy "The Voice Kids". Tego samego roku była również jurorką "Dance Dance Dance". W 2020 roku została prowadzącą programu "Ameryka da się lubić". Program jednak wypadł z ramówki TVP i nie jest już emitowany. W 2020 roku prezenterka przestała prowadzić "Pytanie na śniadanie", a jej miejsce zajęła Katarzyna Cichopek.

Zobacz też:

Ida Nowakowska dostała ataku kaszlu w "Pytaniu na śniadanie"! Musiała zejść z wizji

Ida Nowakowska chciałaby iść z nowym prezesem TVP na imprezę integracyjną? Oto, co powiedziała

Niewiarygodne, o co zapytała Ida Nowakowska. Goście aż zaniemówili!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama