Reklama
Reklama

Gwiazdy Polsatu świętują w restauracji Mateusza Gesslera. Na przyjęcie przybył Edward Miszczak

Dopiero co opadły emocje po wydarzeniu z okazji 30-lecia stacji Polsat, a gwiazdy telewizji miały kolejną okazję do wspólnego celebrowania. Na świąteczną kolację zorganizowaną w restauracji Mateusza Gesslera przybyła plejada sław, w tym Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, czy Karolina Gilon. Swoją obecnością przyjęcie uświetnił również Edward Miszczak. Zobaczcie, jak się bawili!

Telewizja Polsat 6 grudnia zorganizowała wielką galę z okazji 30-lecia istnienia stacji. Na imprezie zjawiła się cała plejada sław, artystów i muzyków. W Teatrze Wielkim Opery Narodowej mogliśmy usłyszeć m.in.: Marylę Rodowicz, Dodę, Ralpha Kamińskiego, Muńka Staszczyka czy Dawida Kwiatkowskiego. Podczas wydarzenia przypomniano widzom kultowe programy stacji, a także uwielbiane przez publikę seriale.

Reklama

Jak się okazało, powodów do świętowania było więcej. W piątek w restauracji Mateusza Gesslera zorganizowano dla pracowników Polsatu świąteczną kolację, a także hucznie obchodzono urodziny Karoliny Gilon, która perfekcyjnie wciela się w prowadzącą "Love Island".

Gwiazdy ochoczo relacjonowały w sieci zabawę i chwaliły się kadrami z przyjęcia.

Gwiazdy Polsatu świętują w restauracji Mateusza Gesslera. Na przyjęcie przybył Edward Miszczak

Podczas imprezy można było zauważyć plejadę sław. Na kolacji pojawili się m.in.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska, Karolina Gilon, Patryk Cebulski, Mateusz Gessler, Wiktoria Gąsiewska, Ewa Wachowicz, Marcelina Zawadzka, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Karolina Szostak, Bożydar Iwanow i Adam Zdrójkowski.

Na ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Niny Terentiew. Swoją obecnością przyjęcie uświetnił również Edward Miszczak, który od stycznia 2023 roku będzie dyrektorem programowym stacji.

Osoby związane z telewizją wspólnie spędziły czas, a także skosztowały pysznych potraw serwowanych w restauracji szefa kuchni programu "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". O dobry humor uczestników kolacji zadbał Piotr Gąsowski, który zagrał dla kolegów.

"To był wyjątkowy wieczór. Dziękuję. Taki "śledzik", że aż bombki pękają" - zachwycała się Ewa Wachowicz.

Karolina Gilon obchodzi 33. urodziny. Gwiazdy Polsatu uczciły ten ważny dzień

Kolejnym ważnym wydarzeniem tego dnia były urodziny Karoliny Gilon. Gwiazda stacji nie spodziewała się, że koledzy z pracy zrobią jej taką niespodziankę. Solenizantka dostała tort od Mateusza Gesslera, a piękny bukiet czerwonych róż wręczył jej Krzysztof Ibisz.

Koledzy po fachu zaśpiewali jej "sto lat, sto lat", a ta przyznała, że było to niezwykle emocjonujące.

"No to zaczynamy świętować moje 33. urodziny. Nie za wiele teraz powiem, bo jestem cała w emocjach... Nie podziękuje każdemu z osobna,  ale dziękuje mojej Polsat’owskiej Family. Za to, że jesteście i za to, że ja jestem z Wami i spełniam swoje marzenia!! Dziękuje" - nie kryła wzruszenia.

Zobaczcie, jak wyglądała firmowa wigilia pracowników stacji Polsat oraz świętowanie urodziny prezenterki!

Przeczytajcie również:

Ewa Wachowicz wyjawiła prawdę o swoim powrocie do Polsatu. Zaczęła z pompą! Od pożaru! "To była moja wina, nie zgasiłam gazu"

Rodowicz zaprezentowała odchudzoną sylwetkę. Postawiła na koronkową sukienkę

Wielkie emocje i gwiazdy na 30-leciu Telewizji Polsat! [RELACJA, ZDJĘCIA] 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy