Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Ten program był hitem lat 90. Ulice robiły się puste, gdy w telewizji leciał nowy odcinek!

Telewizja Polsat obchodzi swoje 30-lecie. Z tej okazji 6 grudnia odbyła się uroczysta gala w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Pojawiło się na niej wiele gwiazd i prezenterów, którzy prowadzili kultowe programy stacji. Pomponikowi udało się porozmawiać z Zygmuntem Chajzerem, gospodarzem wielkiego hitu Polsatu - "Idź na całość"!

30-lecie istnienia Telewizji Polsat

Telewizja Polsat świętuje 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji odbyła się gala, na którą zaproszono największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Doda, Igor Herbut i Piotr Rubi, Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży i wielu innych znanych artystów. 

Wielką niespodzianką byli finaliści "Idola", którzy po zakończeniu programu odnieśli sukces i dziś śmiało mogą powiedzieć, że zrobili karierę. Krzysztof Zalewski, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz i Monika Brodka porwali publiczność!

Reklama

Galę prowadzili prezenterzy Telewizji Polsat m.in.: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Izabela Janachowska. Zobaczcie, jak prezentowali się na czerwonym dywanie!

Telewizja Polsat to kultowe programy

Telewizja Polska wyprodukowała wiele kultowych teleturniejów i programów. "Bar", "Awantura o kasę", "Moment prawdy", czy "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor pomaga potrzebującym rodzinom zacząć nowe lepsze życie, to tylko niektóre z nich. Nie zapominajmy o reality "Love Island. Wyspa Miłości", gdzie Karolina Gilon wkłada całe swoje serce, by wyspiarze i wyspiarki odnaleźli prawdziwą miłość. Grzechem byłoby nie wspomnieć, że w tym roku wyemitowano już 13. edycję "Tańca z Gwiazdami", który bije rekordy oglądalności, bo widzowie wciąż chcą oglądać zmagania gwiazd na parkiecie.

Jedną z takich produkcji był program "Idź na całość", którego gospodarzem był Zygmunt Chajzer. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z prezenterem tuż po gali Polsatu.

"25 lat temu wystartowaliśmy z programem Idź na całość. Programem, który rozwinął się w nieoczekiwany dla mnie sposób, bo myślałem, że to będzie jakiś zupełnie przeciętny fajny rozrywkowy program. Ale, że aż tak, to wszystko wybuchnie i się rozwinie, nie sądziłem. W ciągu kilku miesięcy zdobyliśmy dziesięć milionów widzów. To był naprawdę wielki sukces" - mówi Pomponikowi Zygmunt Chajzer.

"Ten program trafił w swój czas - druga połowa lat 90., wszyscy byliśmy na dorobku, marzyliśmy o pięknych mieszkaniach, samochodach, sprzęcie telewizyjnym, telewizorach, wyjazdach zagranicznych, a w tym programie to wszystko było na wyciągnięcie ręki, wystarczyło powiedzieć: bramka numer jeden" - wspomina gospodarz "Idź na całość" w rozmowie z nami.

O czym jeszcze opowiedział naszemu reporterowi Zygmunt Chajzer? Zobaczcie sami!

***

Zobacz także:

Zachwycające stylizacje gwiazd! Tak prezentują się na Wielkiej Gali Jubileuszowej Telewizji Polsat

Seksowna Wachowicz i Racewicz na ściance. Wyglądają lepiej niż młodsze koleżanki!

Barbara Mularczyk była gwiazdą "Kiepskich". Dlaczego nie zagrała w innych serialach?

Iwona Pavlović ujawniła kulisy konfliktu z Beatą Tyszkiewicz! "Wojenka jej wymyślona"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Chajzer | Idź na całość | Polsat | 30 lat Polsatu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy