Reklama
Reklama

Seksowna Wachowicz i Racewicz na ściance. Wyglądają lepiej niż młodsze koleżanki!

Telewizja Polsat świętuje swoje 30-lecie. Na jubileuszową galę, która została zorganizowana 6 grudnia w Teatrze Wielkim, przybyły najznamienitsze gwiazdy związane z Polsatem. Nie zabrakło wśród nich Ewy Wachowicz i Joanny Racewicz, które absolutnie olśniły.

Ewa Wachowicz i Joanna Racewicz zachwycają na Gali Polsatu

Ewa Wachowicz (52 l.) dokładnie 30 lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia. W tym samym roku powstała stacja telewizyjna, która od wielu lat jest dla Wachowicz drugim domem. To tutaj była miss zaczęła nagrywać swój kulinarny program "Ewa gotuje". Od 15 lat, co sobotę gości w domach telewidzów i zaprasza do wspólnego gotowania. 

Królowa polskiej kuchni znana jest ze świetnego gustu. Jak przystało na miss, na ściance przed Wielką Galą Polsatu Wachowicz olśniła kreacją. Gwiazda postawiła na długą białą suknię z odkrytymi ramionami i rozcięciem eksponującym zgrabne nogi. W kreacji w klasycznym hollywoodzkim stylu Wachowicz wyglądała doskonale.

Reklama

Inna z gwiazd Polsatu - Joanna Racewicz (49 l.) - wybrała na tę uroczystą okazję kreację w czerni. Dziennikarka wybrała długą, luźną koronkową suknię z obcisłą halką na ramiączkach pod spodem. Trzeba przyznać, że w przypadku obu pań trudno jest mówić o upływie czasu. 

Przypomnijmy, że Joanna Racewicz jest związana ze stacją Polsat od 2018 roku. Wcześniej pracowała dla Telewizji Publicznej. Dziennikarka prowadzi w Polsacie  poranne pasmo "Nowy dzień" oraz  publicystyczny program "Najwyższe piętro".

30-lecie Telewizji Polsat

W tym roku mija już 30 lat odkąd Telewizja Polsat zaczęła nadawanie. W domach Polaków na stałe zagościły programy, których wcześniej nie pokazywała żadna stacja. Dzisiaj Polsat to aż 40 kanałów telewizyjnych, które dostępne są 24 godziny na dobę. 

Widzowie szybko pokochali kultowe programy rozrywkowe Polsatu takie jak: "Idź na całość", "Bar", "Awantura o kasę", czy "Moment prawdy". Nie zapominajmy o uwielbianym "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor pomaga rodzinom odbudować ich domy i zacząć nowe lepsze życie. Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska nieustannie zaskakiwały mieszkańców "Farmy", a Karolina Gilon pomagała wyspiarzom i wyspiarkom odnaleźć prawdziwą miłość na "Love Island. Wyspa Miłości". 

Gwiazdy na gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat

Trudno wymienić wszystkie gwiazdy, które tworzą Telewizję Polsat. Wiele z nich pojawiło się 6 grudnia w Warszawie na Gali Jubileuszowej organizowanej w Teatrze Wielkim Opery Narodowej.

Maryla Rodowicz, Doda czy Ralph Kamiński, to głosy różnych pokoleń, które tego dnia połączą wszystkich bez względu na wiek. Igor Herbut i Piotr Rubik razem z chórem zaśpiewają w hołdzie Korze! Na scenie pojawią się także: Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej, Grzegorz Hyży. Będziemy mogli również posłuchać finalistów "Idola", których dzisiaj nie trzeba przedstawiać, bo odnieśli wielki sukces: Krzysztof Zalewski, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz i Monika Brodka!

Galę poprowadzą dobrze znani widzom prezenterzy Telewizji Polsat: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Maciej Rock, Zygmunt Chajzer, Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka, Izabela Janachowska i wielu wielu innych!

Zobacz także:

Zachwycające stylizacje gwiazd! Tak prezentują się na Wielkiej Gali Jubileuszowej Telewizji Polsat

Maja Sablewska o krytyce jej programu w Polsacie: "To miało prawo się nie udać"

Barbara Mularczyk była gwiazdą "Kiepskich". Dlaczego nie zagrała w innych serialach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Telewizja Polsat | Joanna Racewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy