Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

​Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. To już oficjalne!

Edward Miszczak (67 l.), były dyrektor programowy TVN-u obejmie analogiczne stanowisko w Telewizji Polsat. Spekulacje na temat jego przejścia do Polsatu krążyły od dawna. Teraz jest oficjalne potwierdzenie, o czym informujemy jako pierwsi.

Edward Miszczak latem tego roku pożegnał się z TVN-em, stacją, z którą był związany przez ćwierć wieku. Współtwórca radia RMF FM  do ekipy TVN-u dołączył w 1997 roku, a już rok później objął stanowisko dyrektora programowego stacji. 

Nie zrezygnował jednak z aktywnego dziennikarstwa. Prowadził programy „Ludzie w drodze”, „Urzekła mnie twoja historia”, „Cela nr” oraz „Cela”. Po wejściu TVN-u w skład Grupy Discovery, objął stanowisko w zarządzie. 

Reklama

Ze stacją,  której poświęcił 25 lat swojego życia, rozstał się 4 miesiące temu. Od początku nikt nie wierzył, że może to być zwieńczenie medialnej kariery Edwarda Miszczaka. Wśród plotek na temat jego ewentualnych planów najczęściej wymieniano transfer do Telewizji Polsat. Zarówno Polsat, jak i sam Miszczak zachowywali jednak w tej sprawie całkowitą dyskrecję. 

Teraz jednak wszystko jest już jasne...

Edward Miszczak przechodzi do Polsatu

Telewizja Polsat oficjalnie poinformowała, że 16 stycznia 2023 roku Edward Miszczak obejmie stanowisko analogiczne do tego, które sprawował w TVN-ie. Zostanie Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem Programowym stacji, zastępując tym samym Ninę Terentiew, która zakończy pełnienie tych funkcji i wejdzie w skład Rady Nadzorczej Telewizji Polsat. 

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska opowiedziała o Edwardzie Miszczaku. "Zadzwoniłam, żeby mu podziękować"

Anna Cieślak zachwyca się mężem: "Jest w stanie szybciej ponazywać niż ja"

Anna Cieślak i Edward Miszczak razem na premierze. Jak się zaprezentowali?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Polsat | Nina Terentiew

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy