Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska opowiedziała o Edwardzie Miszczaku. "Zadzwoniłam, żeby mu podziękować"

Martyna Wojciechowska (48 l.) to jedna z tych gwiazd, które niezbyt często udzielają wywiadów. Niedawno popularna podróżniczka postanowiła zrobić wyjątek i opowiedziała nieco więcej o swoich planach zawodowych, przerwie w pracy, a także wspomniała byłego szefa Edwarda Miszczaka. Na jego temat powiedziała naprawdę sporo.

Martyna Wojciechowska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów, dlatego jej program "Kobieta na krańcu świata" był tak popularny. To właśnie w nim Martyna pokazywała Polakom najdalsze zakątki świata, a także prezentowała, jak żyją ich mieszkańcy.

Niestety Martyna niespodziewanie postanowiła zawiesić na jakiś czas swoją karierę w stacji TVN, dopiero teraz opowiedziała czym dokładnie, było to spowodowane.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o Miszczaku

Martyna Wojciechowska wyjawiła, że zdecydowała się na zawieszenie programu, ponieważ musiała bardziej skupić się na sprawach prywatnych. W rozmowie z dziennikarzami portalu jastrzapost.pl wyznała, że jej córka poszła do pierwszej klasy liceum, z kolei Kabula zdawała na studia. Martyna musiała więc wszystkiego przypilnować i zaopiekować się dziewczynami.

Reklama

"Ja niczego nie kończę. Pojawił się w moim życiu taki moment, że poczułam, że są rzeczy ważne i ważniejsze. W momencie, kiedy podejmowałam decyzję o zawieszeniu zdjęć do programu i zrobieniu sobie przerwy, były rzeczy związane z moją rodziną, domem. Moja córka zaczęła pierwszą klasę liceum, wszyscy rodzice wiedzą, jaki to jest wymagający moment. Kabula właśnie zdawała na studia, miała egzaminy. Uznałam, że potrzebuję się teraz na tym skupić, ale to nie znaczy, że już nigdy nie obejrzycie historii inspirujących i wspaniałych kobiet z krańców świata. Czasem po prostu tak w życiu bywa". - wyjawiła Martyna.

Martyna postanowiła zdradzić również, że program "Kobieta na krańcu świata" to dla niej bardzo istotny projekt, który jest także ważny dla wielu innych osób. Podróżniczka powiedziała, że zdaje sobie sprawę z tego, że dawał on otuchę, a także inspirował wiele osób.

"Program "Kobieta na krańcu świata" wierzę, że jest czymś więcej niż programem. To jest zjawisko, które obejmuje program, filmy, fundacje, bo przecież z tego programu zrodziła się fundacja Unaweza. Wiem, że ten program jest ważny dla wielu osób, daje inspirację i poczucie, że możemy się przejrzeć w historiach innych i możemy dostrzec te podobieństwa, które nas łączą, w skali świata. Wiem, że dawał i daje wielu osobom otuchę, bo chcę powiedzieć, że wciąż można oglądać odcinki "Kobiety na krańcu świata" na Playerze. Sama czasem do nich sięgam i przypominam sobie te momenty i myślę, że to jest cudowne". - wyznała Wojciechowska dziennikarzom portalu jastrzabpost.pl.

Wojciechowska w rozmowie z dziennikarzami portalu zapewniła, że nie zamierza jednak zupełnie zrezygnować z pracy przy projekcie "Kobieta na krańcu świata". Martyna dodała również, że jest bardzo zadowolona z tego, że mogła pracować z Edwardem Miszczakiem. Podróżniczka wyjawiła, że nawet po jego odejściu stacja TVN chce kontynuować z nią współpracę.

"Edward Miszczak był rzecznikiem tego programu i przez wiele lat nas bardzo wspierał, ale to wsparcie płynące ze stacji na szczęście się nie zmieniło. Mam potwierdzenie, że w stacji pozycja programu i moja jest niezachwiana. Bardzo sobie to cenię. Przepracowałam w stacji TVN 25 lat. Naprawdę mają do mnie bardzo dużo cierpliwości, do moich szalonych pomysłów. I to się nie zmienia". - powiedziała Wojciechowska.

Martyna wyjawiła również, że Edward Miszczak objął ważne stanowisko. Powiedziała również, co zrobiła, kiedy dowiedziała się, że mężczyzna zmienił pracę.

"Edward Miszczak, jak wiemy, pojawi się w nowym miejscu. Trzymam za niego kciuki, bo przez wiele lat bardzo życzliwie towarzyszył w mojej drodze zawodowej. (...) Pierwsze co zrobiłam, kiedy dowiedziałam się, że Edward odchodzi z pracy, to zadzwoniłam, żeby mu podziękować za te wszystkie lata i życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze zawodowej". - wyjawiła Martyna.

Martyna Wojciechowska - życie prywatne i kariera

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest ekonomistką. Zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku z wyróżnieniem obroniła pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Oxford Brooks University.

Mając 18 lat, rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda. W 1997 roku po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu "Zwierciadło". Później zaczęła tworzyć program o motocyklach dla łódzkiej telewizji kablowej ATV. W TVN Turbo prowadziła magazyn "Automaniak". W kolejnych latach była prowadzącą programów: "Dzieciaki z klasą", "Big Brother" i "Studio Złote Tarasy".

Po zdobyciu szczytu Mount Everest otrzymała telefon z propozycją posady jako redaktor naczelna magazynów "National Geographic Polska" i "National Geographic Traveler".

Ma córkę Marię, którą urodziła w 2008 roku. W kwietniu 2021 roku założyła kanał "Dalej" na YouTubie.

Zobacz też:

Żebrowska pokazała nagie ciało tuż po porodzie. Martyna Wojciechowska nie wytrzymała...

Wojciechowska straciła pracę w TVN? Jej program znika z anteny. Oświadcza: "Ja się dopiero rozkręcam!"

Martyna Wojciechowska ma poważne plany wobec Kabuli. Przygotowała dla niej niespodziankę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy