Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska ma poważne plany wobec Kabuli. Przygotowała dla niej niespodziankę

Martyna Wojciechowska (47 l.) to jedna z najbardziej znanych podróżniczek w Polsce. Gwiazda od lat jest aktywna w social mediach, gdzie chwali się swoimi podróżami, a także pokazuje swoje życie prywatne. Niedawno do 47-latki przyleciała jej adoptowana córka Kabula. Okazuje się, że wszystko w związku z ważnym dla obydwu pań wydarzeniem.

Martyna Wojciechowska podczas kręcenia jednego z odcinków show "Kobieta na krańcu świata" poznała Kabulę. Dziewczyna jest dotknięta bielactwem i jako małe dziecko została zaatakowana przez mieszkańców Tanzanii, którzy pozbawili ją ręki. Okazuje się bowiem, że niektórzy wierzą, że ciała albinosów mają magiczną moc. Z odciętych części ciała robią talizmany, które mają przynosić szczęście.

Wojciechowska, kręcąc reportaż, bardzo wzruszyła się losem dziewczyny i po bliższym poznaniu postanowiła ją zaadoptować. Parę dni temu Kabula odwiedziła Martynę w Warszawie. Podróżniczka spotkaniem pochwaliła się w sieci.

Reklama

Martyna Wojciechowska ma plany wobec Kabuli

Martyna Wojciechowska postanowiła zabrać Kabulę na wycieczkę po Warszawie. Gwiazda pokazała jej najpiękniejsze miejsca w stolicy. Po dniu pełnym atrakcji obie panie zasiadły do tworzenia wspólnego projektu. Okazuje się, że dziewczyna weźmie udział w kampanii #Beautifulenough, która jest częścią działań fundacji Unaweza.

Fani byli zachwyceni i nie mogli oderwać wzroku od Martyny i jej adoptowanej córki.

Piękne kobiety

Martyna jesteś wspaniała

Cudowne - pisali internauci pod zdjęciem Martyny i jej córki Kabuli.

Martyna Wojciechowska - życie prywatne i kariera

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie. Jest absolwentką XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Z wykształcenia jest ekonomistką. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę końcową na podyplomowych studiach MBA w Oxford Brooks University.

W 1997 roku po raz pierwszy pojawiła się na okładce magazynu "Zwierciadło". Wkrótce później zaczęła tworzyć program o motocyklach dla łódzkiej telewizji kablowej ATV. W telewizji zadebiutowała jako modelka dla TVN. W TVN Turbo prowadziła magazyn "Automaniak". Była prowadzącą programów: "Dzieciaki z klasą", "Big Brother" i "Studio Złote Tarasy".

Od 2009 roku realizuje serię podróżniczą "Kobieta na krańcu świata". Jest honorową ambasadorką WWF Polska.

Była pięciokrotnie zaręczona, dwa razy odwołała ślub w ostatniej chwili. 7 stycznia 2019 roku poinformowała o urzędowej zmianie imienia z Marta na Martyna.

Zobacz też:

Wojciechowska chwali się efektami sesji zdjęciowej. Jest tak pięknie, że aż nierealnie: "To zdjęcie nie jest przerobione"
Wojciechowska i Kossakowski już po rozwodzie. Wina leży po jego stronie
Wojciechowska i Kossakowski rozwiedli się. Sensacyjne wieści z sądu. Zdjęcie wokandy nie kłamie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy