Reklama

Reklama

Reklama

Wojciechowska straciła pracę w TVN? Jej program znika z anteny. Oświadcza: "Ja się dopiero rozkręcam!"

Martyna Wojciechowska od czasu rozstania z Przemkiem Kossakowskim ma wyraźnie pod górkę w TVN. Dotychczasowe programy podróżniczki były chętnie oglądane w telewizji i platformie VOD. Dlatego tym bardziej szokuje informacja, że nie widzowie nie zobaczą programu Wojciechowskiej, który był na antenie 13 lat.

Jesienna ramówka nie jest szczęśliwą wobec Martyny Wojciechowskiej. Pozycja rozwiedziona w lipcu z Przemysławem Kossakowskim podróżniczki mocno osłabła w TVN, który postanowił zrezygnować z jej programu.

Jesienią nie zobaczymy "Kobiety na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej

Popularny program "Kobieta na krańcu świata" nie został wpisany do ramówki TVN na tę jesień - doniósł dziś portal Wirtualne Media. Sama stacja nie podała chciała wcześniej ujawniać szczegółów rozstania z Wojciechowską. Dopiero po oficjalnym oświadczeniu Martyny na Instagramie, TVN postanowił się odnieść.

Reklama

"Kobieta na końcu świata" była nadawana od 2009 roku. W swoich podróżach Martyna Wojciechowska pokazywała silne kobiety, ich tradycje i kulturę w różnych zakątkach świata.

Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie: "Ja się dopiero rozkręcam!"

Plotki na temat utraty pracy przez Martynę Wojciechowską w korytarzach TVNu już słyszano od dawna. Według menedżerów stacji, nie ma już miejsca dla Martyny po tym, jak Przemek eksperymentował z różnymi formatami. Nowa szefowa TVN ceni nowe pomysły.  Jak widać, plotki się potwierdziły.

"Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to" - rozpoczęła wpis na Instagramie Wojciechowska.

Wojciechowska nie zamierza przestać podróżować, lecz są dla niej ważniejsze rzeczy: "W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę".

Martyna zapewnia też, że kiedyś wróci, bo nie wyczerpała pomysłów i tematów na program: "Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie (...) Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam! Do zobaczenia na krańcach świata".

TVN odpowiada na oświadczenie Wojciechowskiej: "To była decyzja Martyny"

W związku z licznymi pytaniami na temat braku programu "Kobieta na krańcu świata" i oświadczenia podróżniczki, TVN postanowił odpowiedzieć.

"To była decyzja Martyny Wojciechowskiej i zapadła wiele miesięcy temu. Chcemy, aby wkrótce kolejna seria pojawiła się w naszej ramówce. To kultowy program TVN, który jest na antenie od ponad 13 lat" - napisano w komunikacie stacji.

Telewizja postanowiła też odnieść się do plotek na temat utraconej pozycji Martyny w stacji: "Pozycja Martyny Wojciechowskiej w stacji jest niezachwiana. I podobnie jak widzowie czekamy na jej powrót".

Będziecie czekać na Martynę?

Zobacz także:

Kossakowski przerwał milczenie po rozwodzie z Wojciechowską. Zrzucił niezłą "bombę". "Ja się cieszę"

Wojciechowska i Kossakowski: Sensacyjny przebieg rozprawy rozwodowej. I to z kilku powodów

Kulisy rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Już wiadomo, dlaczego Przemek wziął winę na siebie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama