Reklama

Karolina Gilon

Karolina Gilon urodziła się 10 grudnia 1989 roku w Mrągowie. Jest polską celebrytką, aktorką, modelką i prezenterką telewizyjną. Sprawdźmy, co wiemy o jej życiu i karierze.
Karolina Gilon - najważniejsze informacje
Karolina Gilon /VIPHOTO /East News

Karolina Gilon - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  10.12.1989

 • Miejsce urodzenia:

  Mrągowo

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Adam Niedzielski
 • Zawód:

  prezenter/ka

 • Produkcje:

Karolina Gilon urodziła się 10 grudnia 1989 roku w Mrągowie. Jest polską celebrytką, aktorką, modelką i prezenterką telewizyjną. Sprawdźmy, co wiemy o jej życiu i karierze.

Życiorys

Karolina Gilon razem ze swoim starszym bratem wychowała się na Mazurach. Dorastała w niepełnej rodzinie - jej rodzice rozwiedli się, gdy dziewczynka miała 4 lata. Od tamtej pory wychowywała ją tylko mama. 

W szkole średniej postanowiła się wyprowadzić z domu rodzinnego. Padło na Olsztyn, gdzie zdała maturę, a następnie zamieszkała w Warszawie, by studiować finanse i rachunkowość. Początkowo utrzymywała się z pracy kelnerki, ale później postanowiła iść w kompletnie innym kierunku – zajęła się wizażem. Przez pewien czas malowała modelki przed pokazami mody.

Kariera

Karierę w telewizji Karolina Gilon zaczęła od pojawienia się w serialu "Miłość na bogato", który był emitowany w latach 2013-2014. Jednak jej życie zmieniło się o 180 stopni dopiero w 2015 roku, gdy zgłosiła się do 5. edycji "Top Model. Zostań modelką". Mimo zarzutów jury odnośnie jej wagi oraz licznych tatuaży, Gilon ostatecznie zajęła czwarte miejsce. W programie pokazała naturalność i talent występowania przed kamerą, co otworzyło jej drzwi do większej kariery.

Rok po udziale w programie zadebiutowała jako prowadząca "De Facto" w TTV, a następnie w 2017 roku otrzymała podobne stanowisko przy "Drugiej twarzy", gdzie współpracowała m.in. z Marcinem Tyszką, pomagając uczestnikom przechodzić spektakularne metamorfozy. Program ten prowadziła do 2019 roku.

W roku 2016 i 2017 spróbowała swoich sił w muzyce. Współtworzyła zespół "GUN*S", realizując takie utwory jak "All The Time", "Where Are You Now" i "Słyszę". 

Od 2019 roku jest prowadzącą popularnego programu "Love Island. Wyspa miłości", w którym single chcą przeżyć przygodę i romans swojego życia w słonecznej Hiszpanii. Kamery towarzyszą im przez cały czas, przyglądając się ich rozterkom sercowym. Na koniec zaś to widzowie decydują, kto odpadnie z programu. Dodatkowo prowadziła 2. i 3. sezon programu "Ninja Warrior Polska", a także była jedną z osób prowadzących Polsat SuperHit Festiwal. Pojawiła się na scenie również przy okazji Sylwestra z Polsatem na przełomie lat 2021-2022. 

Życie prywatne

Karolina Gilon była w związku z Michałem Olesiem, ale o swoim partnerze nie mówiła zbyt dużo publicznie. Następnie związała się z Adamem Niedzielskim, znanym modelem, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Ciekawostki

Karolina Gilon cierpi na zespół SIBO – jest to stan, kiedy w jelicie cienkim występuje zbyt duża ilość bakterii, przez co często pojawiają się takie dolegliwości jak bóle brzucha, biegunki, niedożywienie czy nawet utrata wagi.

Prywatnie jest miłośniczką aktywności fizycznej. Nie tylko regularnie odwiedza siłownię, ale także trenuje crossfit. Gilon ma 181 cm wzrostu, a jej ulubioną modelką jest Rosie Huntington-Whiteley. Swoim życiem często dzieli się na Instagramie.

Karolina Gilon - Wiadomości

Karolina Gilon - Zdjęcia

Karolina Gilon - Wideo