Reklama
Reklama

Tak potraktował ją TVN! Skrzynecka latami to ukrywała...

Katarzyna Skrzynecka nie najlepiej zaczęła 2023 rok. Niedawno media obiegła informacja, że Telewizja Polsat rozstała się z nią i nie zobaczymy jej już w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wcześniej aktorka była związana ze stacją TVN, ale została... wyrzucona. Dopiero po latach odważyła się opowiedzieć, jak wyglądało zwolnienie z "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że zaledwie tydzień przed pierwszym odcinkiem dowiedziała się, że nie będzie już współprowadzącą. Była wtedy w zaawansowanej ciąży! To jednak nie koniec przykrych sytuacji...

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski rozstali się z Polsatem

Katarzyna Skrzynecka ma ciężki początek roku... W Telewizji Polsat pracę rozpoczął nowy dyrektor programowy, Edward Miszczak. To właśnie dlatego, niektóre produkcje przechodzą teraz rewolucje. Jako pierwsza na warsztat poszła "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z show został zwolniony Piotr GąsowskiMichał Wiśniewski i... Katarzyna Skrzynecka. 

Reklama

Na ich miejscu, w 18. edycji show, obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego zobaczymy Pawła Domagałę. Program poprowadzi niezmiennie Maciej Dowbor, a towarzyszyć mu będzie Maciek Rock!

Zobacz: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca w 18. odsłonie. Znamy uczestników

Odejście aktorki poruszyło fanów programu i wielu z nich nie było zadowolonych, że nie będzie już zasiadała za stołem jury. Natomiast Gąsowski był wstrząśnięty tą informacją i obwieścił w mediach społecznościowych, że w ramach solidarności z przyjaciółką, rezygnuje ze stanowiska prowadzącego. Szybko jednak wyszło na jaw, że to stacja rozwiązała umowę z prezenterem...

Gąsowski mocno zaangażował się w aferę, którą sam wywołał i w kolejnych postach dziękował za słowa wsparcia i gesty poparcia. Wyznał również, że zawiódł na niektórych osobach. "Nie dostałem natomiast żadnego znaku życia od paru osób, od których spodziewałbym się jakiejś reakcji, ale naprawdę nie mam do nikogo pretensji! Odwaga jest produktem deficytowym i nikt nie ma obowiązku jej posiadać" - podkreśla prezenter.

Katarzyna Skrzynecka wcześniej była związana z TVN

Katarzyna Skrzynecka przed pracą w Polsacie, była związana ze stacją TVN, która wyrzuciła aktorkę z "Tańca z gwiazdami". Z show związana była przez 12 edycji. Najpierw wystąpiła w nim jako uczestniczka, w parze z Marcinem Hakielem. Co prawda nie wygrali, ale uplasowali się na 4 miejscu. Później objęła rolę współprowadzącej i zastąpiła Magdę Mołek, która nie chciała już dłużej zajmować się programem. 

Jej przygoda ze stacją TVN zakończyła się w 2011 roku. "Z dnia na dzień, chyba niecały tydzień przed rozpoczęciem nowej edycji programu, już po wszystkich omówieniach, ustaleniach terminu i przygotowaniach, dostałam krótką wiadomość z produkcji, że niestety już nie będzie mnie w programie i że będzie ktoś nowy" - wspomina Skrzynecka w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W moim stylu".

Katarzyna Skrzynecka wyjawia, jak została wyrzucona z TVN-u!

Skrzynecka podkreśla, że nigdy nie poznała powodów zwolnienia, bo nikt z nią już o tym potem nie rozmawiał. Zwierzyła się Mołek, że nigdy, nawet wtedy, nie miała pretensji, nie była rozżalona czy zdenerwowana. Jedyne, co czuła, to zaskoczenie, ponieważ była wtedy w zaawansowanej ciąży!

"Wtedy może było mi o tyle smutno czy trudniej, ponieważ byłam w szóstym miesiącu ciąży. I to był dla mnie taki moment, kiedy tamta praca była dla mnie ważna i potrzebna, bo pozwoliłaby mi bez wielkiego wysiłku fizycznego (...) w bardzo spokojnym formacie popracować i mieć swoje bezpieczne utrzymanie" - zaznacza Katarzyna.

Niestety, to nie był koniec złych wieści... W tym samym czasie zamknięto Teatr Bajka, w którym Skrzynecka występowała. "Nagle zamknięto, z dnia na dzień, teatr "Bajka", w którym grałam wszystkie swoje spektakle. Po prostu zawisła kłódka na bramach teatru i teatr przestał istnieć, a my, wszyscy aktorzy, straciliśmy pracę".

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

***

Zobacz także:

Wiśniewski nie martwi się o przyszłość Skrzyneckiej. "Gra tak dużo, że na pewno sobie poradzi"

Tajna impreza uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Są zdjęcia! 

Skrzynecka ucięła wszelkie spekulacje. Nie chce afer wokół odejścia z Polsatu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy