Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka zdradziła kulisy odejścia z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".Gąsowski nie będzie zachwycony

Katarzyna Skrzynecka (52 l.) bez ogródek wyjawiła szczegóły odejścia z Polsatu. Nie było tak, jak twierdził Gąsowski? Prezenterka z pokorą odniosła się do plotek, podkreślając fakt, że nie chce zagłębiać się w spiski, które szerzą się w sieci.

Katarzyna Skrzynecka dziękuje Polsatowi!

Zmiany w obsadzie show Polsatu stały się jednym z najchętniej omawianych w mediach tematów. Świadczyć to może jedynie o niezwykłej popularności "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wśród osób, które pożegnały się z udziałem w produkcji znalazła się wieloletnia jurorka Katarzyna Skrzynecka. Razem z nią odeszli także Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski.

Reklama

Chociaż drugi z wymienionych panów próbował kręcić aferkę w sieci, Kasia nie dała się zwieźć i do ostatniej chwili zachowała klasę. We wpisie pożegnalnym pokazała, jak Polsat uhonorował współpracę z nią, obdarowując gwiazdę największym bukietem kwiatów, jaki w życiu dostała.

Wieloletnia pracownica stacji podziękowała za angaż we wspaniałym show i wspomniała piękne chwile, które przeżyła na planie. Jej słowa wyciskają łzy z oczu...

"Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". (...) To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ" - napisała na Instagramie Kasia Skrzynecka.

Skrzynecka szczerze komentuje odejście z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Okazuje się, że Kasia Skrzynecka zna więcej niż jedną prawdę, jeśli chodzi o ostatnie wydarzenia z jej udziałem. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek, celebrytka przyznała, że jej odejście z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie ciągnie za sobą żadnej dramatycznej historii. Zapewne wspomniała o tym, ponieważ media donosiły, jakoby miałaby żegnać się z programem nagle, nieuprzedzona o zmianach kadrowych, które miały nadejść. 

W rozmowie z Mołek Skrzynecka stwierdziła natomiast coś innego. Podobno "nie było jej dane poznać powodów decyzji, ale takie decyzje zdarzają się w programach rozrywkowych". W dalszej części rozmowy gwiazda zaplątała się jednak w zeznaniach, wskazując jako bezpośrednią przyczynę jej rozstania się z show Polsatu chęć stacji do odświeżenia formatu za pomocą zatrudnienia nowych "twarzy".

"Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czyli prowadzący czy jurorzy się zmieniają po to, żeby - jak  twierdzi stacja - odświeżyć format. Żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo tak to bywa w tych programach. Nic nie jest dane na zawsze" - podsumowała. 

Skrzynecka przyznała także, że w swojej karierze przeżyła już gorsze sytuacje. Wspomniała o tym, w jaki sposób zakończyła się jej przygoda z "Tańcem z gwiazdami", który niegdyś emitowano na antenie TVN. Wówczas celebrytka była prowadzącą show i cieszyła się uznaniem widzów.

Stacja postanowiła jednak rozwiązać z nią współpracę, gdy Kasia była w szóstym miesiącu ciąży. Jak można przypuszczać, bardzo to przeżyła, bo w tak ważnym dla niej momencie pozbawiono ją głównego źródła utrzymania. Nikt nie raczył też wyjaśnić jej, dlaczego z dnia na dzień straciła posadę, na którą ciężko pracowała.

Skrzynecka odżegnała się od doniesień Gąsowskiego?

Teorie spiskowe można natomiast wyrzucić do kosza w kontekście "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kasia wprost opowiedziała o tym, co czuje w związku z odejściem z TTBZ.

"[...] Wolę sobie nie fundować takiej spiskowej wizji świata, staram się zawsze widzieć raczej lepsze strony i nie doszukiwać się jakiejś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co, dlaczego i dlaczego ja - wyjaśniła.

Doświadczona prezenterka telewizyjna nie ukrywa, że w życiu warto kierować się pokorą i być otwartym na nowe projekty, które wcale nie muszą być gorsze od poprzednich. Można więc swobodnie stwierdzić, że zmiana przypadła jej do gustu. Czyżby zaprzeczyła tym samym negatywnym wibracjom szerzonym przez Gąsowskiego?

"Wolę uznawać z pokorą, że tak po prostu się zdarza i tak bywa. I tyle, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba się zbierać do jakichś nowych projektów, które mogą się zdarzyć za chwilę. I oby się zdarzyły" - wyznała szczerze Skrzynecka.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Wiśniewski nie martwi się o przyszłość Skrzyneckiej. "Gra tak dużo, że na pewno sobie poradzi"

Znamy uczestników 18. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Tajna impreza uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Są zdjęcia!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy