Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Ale sensacja! Paparazzi przyłapali ich na imprezie TTBZ... Znamy kolejne nazwiska! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Pilnie skrywana tajemnica wyszła na jaw! "Twoja twarz brzmi znajomo" to chyba program budzący największe emocje w wiosennej ramówce, a to za sprawą licznych zmian personalnych i niespodzianek, które czekają widzów. Pomponikowi udało się "przyłapać" ekipę programu na tajnej imprezie zapoznawczej i... nie brakuje nowych nazwisk! Wśród ekipy wypatrzyliśmy... Piotra Stramowskiego. Zaskoczeni?


"Twoja twarz brzmi znajomo": Impreza ekipy i nowi uczestnicy!

Uczestnicy nowego, 18 sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów! Media od jakiegoś czasu przerzucały się spekulacjami na temat listy uczestników, ale to nam udało się dotrzeć do zdjęć z wieczoru zapoznawczego ekipy. Nie brakuje zaskoczeń!

Zdjęcia potwierdzają nasze informacje o tym, że Paweł Domagała pojawi się w show - w nowej dla siebie roli jurora. Ale to nie wszystko! Na zdjęciach możemy też dostrzec... Piotra Stramowskiego, który niedawno przeszedł metamorfozę u fryzjera i ledwo go poznaliśmy. Wśród uczestników można też dostrzec Natalię Janoszek, o której pisaliśmy wcześniej, a także nowego jurora - Pawła Domagałę. Wśród gości znalazła się też wcześniej nieujawniana uczestniczka - Julia Kamińska. Wpadli także Maciej Rock - nowy prowadzący, Maciej Dowbor - który wystąpi z nim w duecie i Małgorzata Walewska, jurorka dla której to już 18 edycja w "Twojej twarzy...".

Reklama

Co ciekawe - wśród imprezującej ekipy zabrakło Krzysztofa Ibisza. Nasze źródło donosi jednak, że stuprocentowo weźmie on udział w programie, a nieobecność na spotkaniu to jedynie wynik splotu niefortunnych zdarzeń i niedopasowania terminów. Na imprezie zapoznawczej pojawił się też nowy dyrektor, Edward Miszczak.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jury 18 edycji

Jak informowaliśmy jako pierwsi na Pomponiku, w nowym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo" widzów czeka sporo zmian personalnych. Z programem pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, w jej ślady poszedł również Piotr Gąsowski. Zastąpi go Maciej Rock, który stworzy duet z Maciejem Dowborem. W jury nie zobaczymy także Michała Wiśniewskiego, za to pojawi się w nim, jak ustaliliśmy, Paweł Domagała.

Paweł Domagała dołączy do Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego, tworząc trio jurorów. W poprzednich edycjach oceniających było czworo, więc to kolejna nowość w popularnym show.

Zobacz również:

Piotr Gąsowski wbija szpilę tym, którzy milczą w sprawie jego odejścia. "Odwaga jest produktem deficytowym"

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

Wielki powrót Macieja Rocka do Polsatu! Tak wita go stacja

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy