Reklama
Reklama
Tylko u nas

To on zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wielki powrót! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Fani programu "Twoja twarz brzmi znajomo" mogą już otrzeć łzy, gdyż dowiedzieliśmy się, że miejsce Piotra Gąsowskiego zajmie jeden z najbardziej lubianych prezenterów Polsatu. Widzowie znają go doskonale z takich programów, jak "Idol", "Się Kręci", "Przebojowe dzieci", czy "Must Be the Music. Tylko muzyka". Domyślacie się o kogo chodzi?

Rewolucyjne zmiany w obsadzie show "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo", jeden z ulubionych programów widzów Polsatu, przechodzi prawdziwą rewolucję. Tuż przed sylwestrową imprezą jeden z jurorów, Michał Wiśniewski przekazał, że nie wystąpi w najnowszej edycji "TTBZ". Kilka dni później stacja Polsat poinformowała, że rozstaje się również z Katarzyną Skrzynecką, która związana była z formatem od samego początku. 

Reklama

8 stycznia Skrzynecka skomentowała w mediach społecznościowych informacje o rozstaniu z programem. Nagrała specjalne wideo dla swoich fanów. "Chcę bardzo serdecznie i gorąco podziękować Państwu za tyle ciepłych, serdecznych słów. Podziękować wszystkim fanom programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który bardzo lubimy i kibicować mu wszyscy będziemy."

To jednak nie koniec zmian personalnych. Również Piotr Gąsowskiw geście solidarności z Kasią, zdecydował się opuścić show. Gąsowski wraz z Maciejem Dowborem prowadzili TTBZ od początku. Widzowie lubili wspólne występy prezenterów, którzy dobrze się bawili przy okazji zapowiadania kolejnych uczestników.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto poprowadzi program z Maciejem Dowborem?

Maciej Dowbor był zaskoczony tym, jak potoczyła się sytuacja. Po informacjach o rezygnacji Gąsowskiego napisał w sieci jedynie, że to dla niego szok

"Dużo się zmienia w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". O wszystkim dowiedziałem się dopiero wczoraj przed południem. Wciąż jestem w szoku i muszę ochłonąć. Stworzyliśmy z Gąsem nie tylko duet zawodowy, dajcie mi jeszcze chwilę" - czytamy na Instagramie.

Jak dowiedzieliśmy się od naszego informatora, zmiany mogą nie być dla Macieja dotkliwe, gdyż miejsce Piotra Gąsowskiego zajmie prezenter, który jest dobrze znany Dowborowi. Obaj już nie raz spotykali się na scenie polsatowskich produkcji. Chodzi o popularnego dziennikarza i prezentera Macieja Rocka.

"Z Dowborem już pracowali razem przy programie "Się kreci" i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór" - słyszymy od naszego informatora.

Skąd pomysł, by Maciej Rock pojawił się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Maciej Rock zawsze budził ogromną sympatię widzów, a ostatnio także sentyment. Pomysł znalezienia mu jakiegoś stałego zajęcia przyszedł produkcji do głowy przy okazji 30-lecia Polsatu" - mówi źródło Pomponika.

Kim jest Maciej Rock?

Maciej Rock (44 l.) to aktor, dziennikarz i prezenter. Z telewizją Polsat związał się w 2002 roku. Miał niespełna 24 lata i zgłosił się na casting na prowadzącego "Idola". Pracował wtedy w radiu Tok FM, do którego trafił prosto z... Ministerstwa Finansów, gdzie zatrudnił się jako asystent asystenta w trakcie studiów zaocznych w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Od 2007 roku wraz z Maciejem Dowborem i Agnieszką Popielewicz tworzył magazyn "Się kręci".

Rock ma duże doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych. Widzowie pamiętają go m.in. "POPlisty", "Przebojowych dzieci", "Idola", "Fabryki Gwiazd", magazynu "Się kręci" i show "Must Be the Music. Tylko muzyka". Był gospodarzem koncertów odbywających się w ramach sopockich festiwali "TOPtrendy" i "Top of the Top" oraz wielu imprez i koncertów Polsatu.

Przez pewien czas Maciej Rock był najpopularniejszym i najbardziej zapracowanym prezenterem. Ucierpiała na tym jego rodzina (prezenter ma trójkę dzieci), dlatego dziennikarz postanowił trochę zwolnić, skupił się na pracy w radiu RMF Maxxx i zniknął z ekranu.

"Bardzo zwolniłem ze swoją pracą, właśnie po to, żeby mieć więcej czasu dla najbliższych. Moje życie kiedyś wyglądało tak: przez tydzień zdjęcia, potem trzeba gdzieś pojechać na dłużej, impreza, cały czas w ruchu... Bez przerwy mnie nie było, taką miałem pracę" - mówił w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Jak Maciej Rock odnajdzie się w "TTBZ"? 

Zobacz też:

Piotr Gąsowski zamieścił poruszający wpis. "Odchodzę wraz z Tobą"

Skandal w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Internauci oburzeni werdyktem jury

Skrzynecka zdruzgotana. Opuściła ulubione show w Polsacie, ale na tym nie koniec

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama