Reklama
Reklama

Piotr Gąsowski zamieścił poruszający wpis. "Odchodzę wraz z Tobą"

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda wygrała pierwszą edycję programu, a od drugiej była jego jurorką. Wcześniej media obiegła informacja, że z show pożegnał się Michał Wiśniewski. Teraz na Instagramie pojawił się post Piotra Gąsowskiego, który przekazał swoim fanom, że i on rozstaje z formatem.

Katarzyna SKrzynecka odchodzi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W środę 4 stycznia podaliśmy jako pierwsi, że Katarzyna Skrzynecka odchodzi z show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Skrzynka" nie będzie zasiadać w jury w kolejnej 18. już edycji show Polsatu. Aktorka i wokalistka wystąpiła w 1. edycji jako uczestniczka i wygrała ją. Później była jurorką. 

Skrzynecka była związana z formatem od samego początku, przez 17 edycji! Widzowie szczególnie lubili jej emocjonalne reakcje na występy, chwile wzruszeń i poczucie humoru.

Reklama

"Moc wzruszeń, pozytywnych wibracji, zachwytu talentu, energii i niepowtarzalnej magii, jakimi radowałam się z wami i dzięki wam w naszym ulubionym show, pozostaną niezapomnianym drogocennym skarbem artystycznym w moim sercu. Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić" - ujawniła Skrzynecka.

W jury "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadli do tej pory: Paweł Królikowski, DJ Adamus, Dj Gromee, Kacper Kuszewski, Adam Stycharczuk, Krzysztof Cugowski, Bartek Kasprzykowski i Robert Janowski, do którego w ostatniej edycji dołączył Michał Wiśniewski. Z ostatnich wiadomości wynika, że wokalisty "Ich Troje" również nie zobaczymy w sędziowskim składzie. 

Piotr Gąsowski żegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Teraz na Instagramie pojawił się wpis Piotra Gąsowskiego, który ujawnił, że... odchodzi razem z Katarzyną Skrzynecką. "Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. "pocałunek śmierci" - napisał prowadzący TTBZ. 

I dodał, że ostatnie 9 lat było wspaniałe. "To było 9 lat wspaniałych, najlepszych, najpiękniejszych lat, jakie mogły mi się w Polsacie przydarzyć! I to dzięki wam droga ekipo i wam drodzy telewidzowie! Chciałbym dużo więcej napisać, ale muszę chwilę ochłonąć po tym moim oświadczeniu, gdyż nie chcę, jak to mam w zwyczaju, zanadto się rozklejać" - podsumował.

Pod wpisem Gąsowskiego pojawił się komentarz poruszonej Skrzyneckiej, która nie może nadziwić się, jak na jej odejście z TTBZ zareagował wieloletni przyjaciel. Przyznaje, że nie oczekiwała "tak bohaterskiego gestu honoru":

"Zadzwoniłam do Piotrka zaraz po tym, jak przeczytałam to emocjonalne oświadczenie. Tutaj zatem napiszę tylko to, co można i warto powiedzieć na naszych oficjalnych profilach. Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco... Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu honoru! Przeciwnie - uważam, że akurat Wy z Maćkiem, jesteście sercem tego programu, uwielbianym przez miliony telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie".

I dodała: "Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako artysta i jako przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że prawdziwi przyjaciele skoczą za sobą w ogień. Skoczyłeś. Brak mi słów. Muszę ochłonąć" - podsumowała.

***

Zobacz także:

Skandal w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Internauci oburzeni werdyktem jury

Skrzynecka zdruzgotana. Opuściła ulubione show w Polsacie, ale na tym nie koniec

Katarzyna Skrzynecka ma dość. Raz na zawsze rozprawia się z tematem małżeństwa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy