Reklama
Reklama

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

Piosenkarka Daria oraz Krzysztof Ibisz mają być uczestnikami kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", donosi nieoficjalnie portal "Wirtualne media". Będzie też mniej jurorów niż do tej pory.

Zmiany w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo" przechodzi sporą rewolucję. Już pod koniec poprzedniej edycji zapowiadano, że kolejna odsłona będzie całkiem inna. Chodziło o to, że jednym z uczestników ma nie być gwiazda, ale osoba wybrana w trakcie castingów. 

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, we wiosennej edycji po raz pierwszy od początku programu skład jury będzie trzyosobowy. Na pewno zasiądą w nim Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Nazwisko trzeciego jurora nie jest jeszcze znane. 

Reklama

Daria i Krzysztof Ibisz kolejnymi uczestnikami show

Co do uczestników, to już wiadomo, że wystąpi Natalia Janoszek - aktorka, która robi karierę w Bollywood. Jesienią wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i widzowie Polsatu widzieli jej wyczyny na parkiecie, gdzie partnerował jej Rafał Maserak.

Kolejną uczestniczką  ma być piosenkarka Daria Marcinkowska znana jako Daria. Artystka brała udział w zeszłorocznych preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką "Paranoia", a w 2019 r. była uczestniczką programu TVP2 "The Voice of Poland".

W programie ma wystąpić także Krzysztof Ibisz. O jego udziale napisał jako pierwszy "Fakt". Prezenter związany jest z telewizją Polsat  od 23 lat. Prowadzi programy "Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami" oraz festiwale i koncerty stacji.

Rewolucja w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Pod koniec roku Michał Wiśniewski przekazał, że nie wystąpi w najnowszej edycji "TTBZ". Kilka dni później stacja Polsat poinformowała, że rozstaje się również z Katarzyną Skrzynecką, która związana była z formatem od samego początku. 

8 stycznia Skrzynecka skomentowała w mediach społecznościowych informacje o rozstaniu z programem. Nagrała specjalne wideo dla swoich fanów. "Chcę bardzo serdecznie i gorąco podziękować Państwu za tyle ciepłych, serdecznych słów. Podziękować wszystkim fanom programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który bardzo lubimy i kibicować mu wszyscy będziemy." 

To jednak nie koniec zmian personalnych. Również Piotr Gąsowski, jak twierdzi w geście solidarności z Kasią, zdecydował się opuścić show. Gąsowski wraz z Maciejem Dowborem prowadzili TTBZ od początku. Widzowie lubili wspólne występy prezenterów, którzy dobrze się bawili przy okazji zapowiadania kolejnych uczestników.

Gąsowskiego ma zastąpić Maciej Rock. Będzie on współprowadzić show wraz z Maciejem Dowborem, z którym przed laty pracował przy innych formatach Polsatu.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz pokazał twarz najmłodszego dziecka. Zmienił strategię?

To on zastąpi Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Wielki powrót! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wielki powrót Macieja Rocka do Polsatu! Tak wita go stacja

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy