Reklama
Reklama

​„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wraca w 18. odsłonie. Znamy uczestników

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” do 18. Edycji przyciągnęła wiele gwiazd. Za sensację uchodzi udział Piotra Stramowskiego i Krzysztofa Ibisza, a także Natalii Janoszek, która dopiero co olśniewała widzów swoim talentem tanecznym. Jak poradzą sobie w konfrontacji z doświadczonymi muzykami, jak Julia Kamińska i Katarzyna Kołeczek?

18. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” budziła ogromne emocje na długo przed rozpoczęciem. Po tym, gdy z programem pożegnali się jurorzy: Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a także jeden z prowadzących, Piotr Gąsowski, na giełdzie nazwisk zawrzało. 

Kto zastąpi Skrzynecką i Wiśniewskiego?

Większość spekulacji, choćby tych na temat udziału, w charakterze jurora, Michała Szpaka lub Ralpha Kamińskiego, nie znalazła potwierdzenia. Jak się okazuje, do Roberta Janowskiego i Małgorzaty Walewskiej dołączy Paweł Domagała, twórca i wykonawca popularnego przeboju „Weź nie pytaj” (posłuchaj!), który swój talent wokalny potwierdził też w filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. 

Reklama

18. edycję poprowadzi wraz z Maciejem Dowborem Maciej Rock. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - znamy uczestników

Podczas poniedziałkowego spotkania przedstawicieli producenta i stacji z obsadą programu, które odbyło się w Zamku Ujazdowskim, w obecności nowego dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka, ujawniono także siedmioro spośród ośmiorga uczestników 18. edycji. 

Znaleźli się wśród nich: 

1. Aktorka Julia Kamińska, która wiosną ubiegłego roku oceniała popisy wokalne w „Mask Singer”, a sama nagrała trzy single. Aktorka znana z tytułowej roli w serialu „Brzydula”, nosi się z zamiarem wydania nowej płyty, więc tym lepiej, że będzie miała okazję poćwiczyć głos w „TTBZ”. 

2. Aktor Piotr Stramowski, świeżo po rozstaniu z Katarzyną Warnke, układa sobie życie na nowo. Chociaż można by po nim oczekiwać, że chętniej odreaguje nerwy na gali MMA niż przed mikrofonem, aktor zdecydował się spróbować swoich sił w śpiewaniu. 

3. Aktorka Katarzyna Kołeczek, znana z serialu „Na Wspólnej” grywa także w produkcjach brytyjskich.

4. Natalia Janoszek dopiero co olśniła widzów swoim talentem tanecznym na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Jak poradzi sobie wokalnie?

5. Piosenkarka Daria Marx Marcinkowska, uczestniczka 10 edycji „The Voice of Poland” wywołała spore zamieszanie w show biznesie, wydając półtora roku temu singiel „Paranoia”. Wprawdzie o mały włos przegrała z Krystianem Ochmanem w eliminacjach na Eurowizję, za to jej przebój podbił serca nie tylko polskich, lecz także macedońskich słuchaczy. 

6. Krzysztof Ibisz, prezenter Polsatu do tej pory unikał udziału w programach rozrywkowych, skupiając się na ich prowadzeniu. Jednak, jako absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi z pewnością ma za sobą warsztaty wokalne i ruchu scenicznego. 

7. Oskar Cyms,  21-letni tiktoker i piosenkarz,  dał się poznać dzięki piosence „My Girl”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „365 dni”. 

Ósmy uczestnik, spoza show biznesu, zostanie wyłoniony w drodze castingu. 

Zobacz też:

Znamy nowego jurora "Twoja twarz brzmi znajomo"! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów

"Twoja twarz brzmi znajomo": Widzowie oceniają zmiany w programie. "Bardzo dobry wybór"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy