Reklama
Reklama

Roxie Węgiel zachwyciła. Zatańczyła na scenie Sopotu jak w "Tańcu z Gwiazdami"

Piątkowy, pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal odbywał się pod znakiem Radiowego Przeboju Roku. Nie mogło oczywiście zabraknąć Roksany Węgiel, która zachwyciła nie tylko głosem, ale i wyglądem. Emocje były ogromne.

Polsat Hit Festiwal: Roxie Węgiel wykonała Radiowy Przebój Roku. Ale to nie wszystko

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Dopiero co skończyła swoją przygodę w "Tańcu z Gwiazdami", a już zabrała się do pracy. Na scenie Polsat Hit Festiwalu w Operze Leśnej zaprezentowała swój radiowy hit "Miasto". Utwór napisała wraz ze swoim mężem, Kevinem Mglejem.

Reklama

Roxie Węgiel zachwyciła. Zatańczyła na scenie Sopotu jak w "Tańcu z Gwiazdami"

Wokalistka wraz z tancerzami wykorzystała umiejętności nabyte w programie Polsatu. Przypomnijmy, że Roxie uzyskała drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami", w którym pokazała niezwykłe umiejętności, które teraz - chętnie wykorzystuje. 

Roxie Węgiel ubrana w czarny komplet zaprezentowała na scenie swoje taneczne ruchy. Cekinowe szorty, a także gorset z odważnymi wycięciami sprawiał w osłupienie. Wokalistka dobrała do stylizacji srebra biżuterię - kolczyki, bransoletkę i łańcuszek. Delikatną, ale i drapieżną stylizację dopełniły ciężkie buty na wysokim obcasie..

Polsat Hit Festiwal 2024: Kto występuje w piątek, 24 maja?

Piątek, 24 maja, czyli w pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal będzie pod znakiem Radiowego Przeboju Roku. Na scenie wystąpili: Dawid KwiatkowskiDoda, Lanberry, Margaret, Natalia Zastępa ,Oskar CymsSmolastyTribbs.

Z kolei z okazji świętowania jubileuszu pracy artystycznej z wyjątkowym repertuarem przedstawią się: Golec uOrkiestra, Danzel i Andrzej Piaseczny. Nie zabraknie też wyjątkowych gości, jak i Kuba BadachKamil BednarekPiotr CugowskiEnejGromee i Kayah.

Polsat Hit Festiwal 2024: Kto wystąpi w sobotę, 25 maja?

W sobotę, 25 maja dzień będzie podzielony na cztery segmenty tematyczne. Pierwszy z nich poświęcony będzie koncertom artystów, którzy debiutowali w Polsacie. Na scenie wystąpią: Zakopower, Kuba BadachEnejAnia DąbrowskaKrzysztof ZalewskiAfromental. Następnie odbędzie się Koncert Diamentowy artystów, których piosenki pokryły się diamentowym statusem: Smolasty, Blanka, Skolim, Malik Montana. Nie zabraknie też jubileuszu Majki Jeżowskiej, która wystąpi z Krystyną Prońko, a także koncertu poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego.

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Blanka zdradza, czy korzysta zabiegów medycyny estetycznej. Zaskoczyła

Polsat Hit Festiwal 2024: Katarzyna Cichopek jedną z prowadzących. To jej wielki powrót

Maryla Rodowicz nie zagra na jubileuszu Golców. Wyszło na jaw, dlaczego

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy