Reklama
Reklama

Zaskakujący powrót Cichopek po 14 latach. Ponownie w Polsacie [POMPONIK EXCLUSIVE]

Polsat Hit Festiwal 2024 rozpocznie się już dziś w Operze Leśnej w Sopocie. 24 maja wystąpią gwiazdy, których piosenki mogliśmy usłyszeć w popularnych rozgłośniach radiowych, a także będą świętowane jubileusze pracy artystycznej. To jednak nie koniec, ponieważ 25 maja na scenie pojawi się też... Katarzyna Cichopek. To jej powrót po "nastu" latach nieobecności w Polsacie. Jak się sprawdzi jako prowadząca?

Polsat Hit Festiwal 2024: Katarzyna Cichopek jedną z prowadzących. To jej wielki powrót

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Tegoroczny Polsat Hit Festiwal będzie obfitował nie tylko w znane nazwiska polskich artystów, ale też i prezenterów. Na scenie zobaczymy ulubiony duet z "Tańca z Gwiazdami", czyli Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza. To jednak nie wszystko - nieoficjalnie wiemy, kto pojawi się na scenie po wieloletniej przerwie. W sobotę, 25 maja zobaczymy również Katarzynę Cichopek.

Reklama

Zaskakujący powrót Katarzyny Cichopek po 14 latach przerwy. Poprowadzi Polsat Hit Festiwal 2024

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Katarzyna Cichopek poprowadzi jeden z koncertów Polsat Hit Festiwalu. Zdobyte przez nas informacje potwierdził agent aktorki i prezenterki, Patryk Wolski.

"Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy" - usłyszeliśmy od managera aktorki.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek w przeszłości prowadziła kilka edycji festiwalu w Sopocie w latach 2006-2008 i 2010. Patryk Wolski, który reprezentuje między innymi zwyciężczynię 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" Anitę Sokołowską, Mateusza Gesslera, czy influencera Blowka, zdradził też, że Kasia jest bardzo zadowolona z propozycji współpracy przy koncercie Majki Jeżowskiej

Katarzyna Cichopek od 24 lat jest gwiazdą

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Polacy kochają ją przede wszystkim za rolę Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość". Jej droga i budowanie silnej marki osobistej zaprocentowała uzyskaniem w 2023 roku 4. miejsca w rankingu "Forbes Women: 100 najcenniejszych kobiecych marek".

W 2007 roku została prezenterką telewizji Polsat i współprowadziła pięć edycji programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają" (2007-2009) i pierwszą edycję "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" (2010). Ostatnio była prezenterką programu śniadaniowego, a oprócz tego prowadzi firmę sygnowaną własnym nazwiskiem, która otrzymała kilka nagród na polskim rynku. 

Polsat Hit Festiwal: Gdzie oglądać?

Fani muzyki i gwiazd mogą oglądać Polsat Hit Festiwal 2024 piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie, a także na platformie Polsat Box Go.

Zobacz także:

Polsat Hit Festiwal. Oni zaczynali kariery w Polsacie, teraz pojawią się w Sopocie

Same niespodzianki na Polsat Hit Festiwal 2024. To oni wystąpią w piątek, 24 maja

Polsat Hit Festiwal 2024. Kto wystąpi w sobotę, 25 maja? Sprawdź program

Gwiazdy na konferencji prasowej Polsat Hit Festiwal. Królują pastele

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy