Reklama
Reklama

Polsat Hit Festiwal. Oni zaczynali kariery w Polsacie, teraz pojawią się w Sopocie

Sopot po raz kolejny stanie się stolicą polskiej piosenki. Na deskach Opery Leśnej wystąpią m.in. Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski czy Roxie Węgiel. Nie zabraknie również gwiazd, które swoją przygodę ze sceną rozpoczęły w Polsacie. Oglądaj Polsat Hit Festiwal 2024 już w piątek 24 i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Polsat Hit Festiwal 2024. Jubileusze i koncerty

Polsat Hit Festiwal 2024 w tym roku wspólnie z widzami świętować będzie niezwykłe jubileusze, a także zabierze nas w sentymentalną podróż w przeszłość.

Drugi dzień koncertu zostanie poświęcony artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, który w 2002 roku wziął udział w drugiej edycji programu "Idol"  telewizji Polsat. Laureat programu wykonywał wówczas muzykę z pogranicza rock i heavy metalu. Jego debiutancki album studyjny pt. "Pistolet" wydany 1 marca 2004 dotarł do 7 miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Reklama

Polsat Hit Festiwal 2024. Oni zaczynali kariery w Polsacie

W 2002 roku w programie rozrywkowym Polsatu obok Krzysztofa Zalewskiego zobaczyć można było również Anię Dąbrowską. Laureatka dziewięciu Fryderyków, polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka przychylność publiczności uzyskała wydając debiutancki album "Samotność po zmierzchu" wydany w 2004 roku.

Wspominając gwiazdy Polsatu nie można pominąć zespołu Enej, który 13 lat temu wziął udział w programie "Must be the Music. Tylko muzyka". Kontakt ze sceną i publicznością już  wtedy nie był im obcy, jednak to właśnie telefon z Polsatu, po pre-castingu otworzył im drzwi do medialnej kariery. Ostatecznie zespół dostał się do finału programu, w którym zajął pierwsze miejsce. Ich utwór "Radio Hello" stał się hitem zarówno polskich jak i ukraińskich rozgłośni radiowych.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Hit Festiwal w Sopocie - aktualności, gwiazdy, koncerty

Polsat Hit Festiwal 2024. Prowadzący

Sukces Festiwalu to przede wszystkim goście nie tylko Ci zgromadzeni przed sceną, ale również i przed telewizorami, znakomita muzyka i dobra zabawa, której nie ma bez odpowiednich prowadzących. W tym roku Polsat Hit Festiwal ponownie poprowadzi podopieczna Polsatu, Paulina Sykut-Jeżyna. Znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna swoją przygodę z Polsatem rozpoczęła w 2003 roku występując w drugiej edycji muzycznego talent show pod nazwą "Idol". Następnie w latach 2003-2012 na kanale TV4 prowadziła program Muzyczne listy. W 2007 zaczęła prowadzić pogodę, za co w 2019 i 2020 roku otrzymała Telekamerę "Teletygodnia" w kategorii "Prezenter pogody".

Obok niej zobaczymy również Macieja Rocka, który od 2002 związany jest z telewizją Polsat. Prowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo" swoją przygodę również rozpoczął w Polsacie od programu muzycznego "Idol". Nie był on jednak uczestnikiem programu lecz prowadzącym. W 2009 współprowadził magazyn motoryzacyjny "Autonomia" na kanale Polsat Play a w 2010 talk-show "Dzieciaki nie płaczą" w Polsat Café.

Wraz z Pauliną Sykut-Jeżyna i Maciejem Rockiem deski Opery Leśnej należeć będą również do Macieja Dowbora, który z telewizją Polsat związany jest od 2005 roku. Dla Polsatu prowadził programy między innymi takie jak reality show: Granice Strachu, magazyny rozrywkowe: "Przereklamowani", "Wysportowani" czy "Światowe rekordy Guinnessa", a także te o tematyce sportowej "BMW Sauber Pit Lane Park", "Studio Formuły 1" czy "Redbull AirRace". Od 2014 roku jest niezmiennie współprowadzącym program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24. i w sobotę 25. maja o godzinie 20.00 w Polsacie.

Zobacz też:

Wyszedł na jaw sekret kariery Andrzeja Piasecznego. Artysta żadnej pracy się nie boi

Wielkie poruszenie w domu Golców. Edyta nie mogła już dłużej milczeć. "Jest ekscytacja"

Tylko oni mogli się tego podjąć. Poprowadzą Polsat Hit Festiwal 2024

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Enej | Krzysztof Zalewski | Ania Dąbrowska | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy