Reklama
Reklama

Pierwsze wrażenia widzów na temat nowego jury "Tańca z Gwiazdami". Opinie są jednoznaczne

Emocje po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie opadły. Długo oczekiwane taneczne show powróciło do Polsatu po blisko dwóch latach nieobecności. W tym czasie zmieniło się wiele - w tym z jury na czele. Jak widzowie ocenili nowych sędziujących polskie gwiazdy? My już wiemy!

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W niedzielny wieczór program po dwóch latach przerwy okazał się sukcesem - przyciągnął blisko 2 miliony widzów przed telewizory. Oprócz znakomitych uczestników, wiele emocji wzbudził odświeżony skład jurorski. Oprócz Iwony Pavlović, kóra jest już stałą jurorką w programie, obok niej pojawiła się aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Wygoda. Jak po pierwszym odcinku widzowie oceniają nowych sędziujących?

Reklama

"Taniec z Gwiazdami". Widzowie ocenili nowe jury programu

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" przedstawił nie tylko odświeżone studio, nowych specjalistów od produkcji, makijażu, czy orkiestrę, ale też odmienione jury. Uczestnicy programu pomimo wspaniałej atmosfery nie mogli liczyć na taryfę ulgową. Szczególnie mowa tutaj o Iwonie Pavlović, która dostrzegła każdy najdrobniejszy błąd.

Pomimo czasem niesprawiedliwych ocen - według oglądających - to cała ekipa oceniająca gwiazdy naprawdę przypadła widzom do gustu:

  • "Mega studio, mega jury, mega uczestnicy i ich poziom tańca i w końcu normalny dzień emisji! Brawo! Warto było czekać!"
  • "Prze superrr wybraliście osoby gwiazdy do tańca i sędziów. Chce się oglądać"
  • "Zmiany na plus. Kompetentne jury - tylko Maserak mógłby być odrobinę spokojniejszy"
  • "Przerwa wyszła na dobre. Super odświeżenie. Wspaniałe jury. Paczka zgranych znajomych. Dyskusje, uzupełnianie się, luzik, energia (...) Czekałam co będzie dalej. Zero nudy. Dawno tak dobrze nie było. Rewelka"

Zobacz koniecznie: Niespodziewany wynik głosowania "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy byli bezlitośni

"Taniec z Gwiazdami". Oni zdobyli największe oklaski

Najwięcej sympatii od widzów otrzymała Dagmara Kaźmierska, która swój taniec i w ogóle udział w programie zadedykowała swojej zmarłej babci, która była ogromną fanką "Tańca z Gwiazdami". Widzowie dodatkowo byli zachwyceni występem Roksany Węgiel, Maffashion, Aleksandra MackiewiczaAnity Sokołowskiej.

Oto, co możemy wyczytać z komentarzy na Instagramie z oficjalnego profilu show Polsatu:

  • "Było niesamowicie, profesjonalnie i energia 100%"
  • "Oglądałam i doceniam bo w końcu niedzielny wieczór nie jest już tylko wieczorem przed poniedziałkiem"
  • "Super emocje i bardzo zacne widowisko"

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 10 marca o godzinie 20:00 w Polsacie.

Zobacz też:

Stefano Terrazzino wytypował zwycięzcę "Tańca z gwiazdami". Zaskakujące wskazanie Włocha

Kevin Mglej ocenił występ Roxie Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Producent muzyczny ma pewne obawy

"Taniec z gwiazdami": Dagmara Kaźmierska zachwycona Musiałem. Jest jego fanką

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama