Reklama
Reklama

„Taniec z gwiazdami” wrócił na antenę Polsatu i od razu odniósł sukces. Miliony przed telewizorami

Prawie dwa lata musieli czekać fani „Tańca z gwiazdami” na kolejną odsłonę show. Było jednak warto. Program zachwycił publiczność, która licznie zgromadziła się przed telewizorami. Niedzielny wieczór należał do Polsatu.

Wielki sukces 1. odcinka "Tańca z gwiazdami"

To już 14. edycja "Tańca z gwiazdami", którą możemy oglądać na antenie Polsatu. Po prawie dwuletniej przerwie program wrócił na ekrany, ku uciesze wielu jego fanów. Ci, jak się okazuje, bardzo się stęsknili się za tanecznym formatem. Jak wynika z oficjalnych danych, przed telewizorami zasiadło prawie 2 mln osób i pod względem zgromadzonej widowni w grupie wiekowej 4+ show był najpopularniejszym programem weekendu z wynikiem 14,64 proc udziału w rynku.

W trakcie emisji show Polsat był numerem 1 w Polsce zarówno w grupie badanych w wieku 4+, jak i w grupie komercyjnej: 16-59. To się nazywa sukces!

Reklama

"Taniec z gwiazdami" w odświeżonej formule

Producenci przed rozpoczęciem show zapowiadali, że tym razem zaskoczą widownię odświeżoną formułą i słowa dotrzymali. Wprawdzie prowadzący pozostali niezmienni - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz świetnie bowiem sprawdzają się w tej roli - to jednak za stołem jurorskim zaszły spore zmiany.

Obok Iwony Pavlović, która jest związana z programem od początku, uczestników w tej edycji oceniają Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Cała czwórka już w pierwszym odcinku udowodniła, że świetnie nadają się do tej roli. W prawdzie w ich notach nie padła jeszcze magiczna "40", jednak kto wie, może w następnym odcinku któraś z par otrzyma właśnie cztery dziesiątki?

Póki co najwyższe noty otrzymali Anita Sokołowska i Aleks Mackiewicz - po 32 punkty, jednak kilka innych gwiazd nie zostało mocno w tyle.

Kolejny odcinek "TzG" już w najbliższą niedzielę, 10 marca, oczywiście na antenie Polsatu.

Zobacz też:

Znamienne słowa Roxie Węgiel po odcinku "TzG"

Prominentni goście na widowni "Tańca z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy